رئیس مجمع سازمان‌های مردم نهاد جوانان استان اردبیل گفت: به منظور میزبانی شایسته از هفته چهارم لیگ ملت‌های والیبال در اردبیل افزایش مشارکت سمن‌ها و عموم جوانان مورد انتظار است.

بهزاد تقی‌زاده در گفتگو با خبرنگار موج اردبیل اظهار کرد: بیش از 70 سازمان مردم نهاد فعال در استان اردبیل با گرایش و تخصص‌های مختلف بهترین محفل برای گردهمایی جمعی از جوانان متخصص و نخبه را فراهم کرده و در این خصوص از آمادگی ارائه حمایت‌های لازم برای برگزاری یکی از مهمترین رقابت‌های والیبال در سطح جهان برخوردار هستیم.

به گفته وی فعالان در سازمان‌های مردم نهاد استان اردبیل در حوزه‌هایی مثل فرهنگسازی، گردشگری ، مسائل مرتبط با معرفی تاریخ و تمدن استان، شناساندن قابلیت‌های گردشگری مناطق مختلف و پیاده سازی مقدمات برگزاری مسابقات منظم و بدون حاشیه از آمادگی کامل برخوردار بوده و در صورت برخورداری از فرصت مناسب آماده عمل به مسئولیت اجتماعی و فرهنگی خود خواهند بود.

 رئیس مجمع سازمان‌های مردم نهاد جوانان استان اردبیل یادآور شد: پیش از این استان اردبیل از سابقه برگزاری مسابقات والیبال انتخابی جهان و امیدهای آسیا و همچنین رقابت‌های کشتی جام باشگاه‌های جهان و دیگر رویدادهای علمی و اجتماعی مهم برخوردار بوده که با مشارکت مثال زدنی و تاثیرگذار جوانان و سازمان‌های مردم نهاد نیز همراه شده است.

تقی‌زاده با بیان اینکه جلب مشارکت سمن‌ها برای برگزاری رویدادهای مختلف به بهترین شکل ممکن ضروری است، افزود: سازمان‌های مردم نهاد یکی از محورهای مهم توسعه محسوب شده و با وجود اینکه مستقیما بخشی از دولت محسوب نمی‌شوند اما ارتباط تنگاتنگی را بین اقشار مختلف مردم و بدنه دولت ایفا می‌کنند.

وی علاقه مندی جوانان به حضور در سازمان‌های مردم نهاد را ستودنی دانست و افزود: با افزایش کمی و کیفی سمن‌های استان بهبود شاخص‌ها و برنامه‌های مورد نیاز جامعه امکان پذیر خواهد شد.