نماینده ولی فقیه در سپاه قدس گفت: هر ملتی برای اسلام تلاش کند سربلندی وعزت می یابد ودشمن را ذلیل وقدرت آنرا سست می کند.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، حجت الاسلام علی شیرازی در مراسم سی امین سالگرد رحلت  بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای 15 خرداد در شهرستان آمل اظهار داشت: انقلاب اسلامی پس از 4 دهه همچنان با صلابت درخشش دارد.

وی ادامه داد: با گذشت 30 سال از رحلت امام راحل،  مقام معظم رهبری انقلاب  را با همان مبانی واصول به پیش می برد.

شیرازی با بیان اینکه امام با ایدوئولوژی محوریت اسلام ناب محمدی و حاکمیت آن درجمهوری اسلامی، پایه گذار انقلاب اسلامی شدند افزود: ترسیم  درست و شایسته انقلاب  موجب شد که  بعد از 4 دهه همچنان با صلابت درخشش دارد.

وی با اشاره به اینکه امام اسلام حقیقی را برایمان تبیین کرد و در عرصه های زندگی اسلام ناب محمدی را دراوج معنویت آموخت ، تاکید کرد : حقیقت اسلام را امام برای ملت ایران طوری روشن وآنرا از اسلام آمریکایی به گونه ای متمایز کردندکه با ترسیم حقیقت برای بشریت، اسلام را درپی عدالت عنوان کردو خود ، پایه گذار انقلابی اسلامی شد.

نماینده ولی فقیه در سپاه قدس تاکید کرد : براساس مکتب امام خمینی (ره)، ایمان و باور به وعده الهی باعث خواهد شد اگر ملتی برای خدا حرکت کند شکست ندارد واگر ملتی برای اسلام تلاش کند سربلندی وعزت می یابد ودشمن را ذلیل وقدرت آنرا سست می کند.