نماینده ولی فقیه در لرستان، گفت: امام خمینی (ره) پرچم انقلاب را به آیت الله خامنه ای سپرد تا نهضت ادامه داشته باشد.

به گزارش خبرگزاری موج لرستان، آیت الله سید احمد میرعمادی با تسلیت فرارسیدن سالروز ارتحال امام خمینی (ره)، گفت: حضرت امام پرچم انقلاب را به حضرت آیت الله خامنه ای سپرد تا نام انقلاب زنده نگهداشته شود.

نماینده ولی فقیه در لرستان، افزود: نظریه ولایت فقیه پایه و ستون انقلاب ما است و دیدیم که عزت ما طی 40 سال گذشته از همین منطق سرچشمه گرفته است، لذا نهضت ادامه دارد چراکه منشور 40 ساله دوم، بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی است.

امام جمعه خرم آباد ادامه داد: چهل سال دوم انقلاب را چه کسانی مدیریت خواهند کرد، مگر کسی غیر از جوانان مومن و انقلابی که مد نظر رهبری هم هستند می تواند منشا تحول باشد، 15 خرداد مبدا تحول شد، جوانان و مردم به میدان آمدند و ما پیروز شدیم، امروز هم باید جوانان به رهبری لبیک بگویند و مدیریت ها را در دست بگیرند.

برخی، از واگذاری مسوولیت به جوانان هراس دارند

میرعمادی، تصریح کرد: برخی آقایان از واگذاری مدیریت و مسوولیت به جوانان هراس دارند، عده ای انسان با میانگین سنی بالا دور خود جمع کرده‌اند که توانایی لازم را هم ندارند، اگرچه در حرف و کلام می‌گویند جوانان نور چشم هستند و این‌چنان است و می‌توانند کار را به پیش ببرد اما، در عمل چنین نمی کنند، لذا می بینیم که در جامعه نه وزیر، نه استاندار، نه مدیرکل، نه فرماندار نه هیچ مسوولی از قشر جوان انتخاب نمی شود.

بعضی مدیران پس از بازنشستگی، پست مدیریتی جدید می گیرند

نماینده ولی فقیه در لرستان، گفت: وقتی شخصی پس از 30 سال بازنشسته شده چه دلیلی دارد که پس از بازنشستگی چند پست مدیریتی به او می دهند ؟!. جوانان ما بیکار هستند اما می بینیم مسوولیت ها به کسانی واگذار می شود که شایستگی ندارند؛ چرا همیشه دنبال کسانی هستید که مسئله دارند، بروید دنبال جوانان پاک و انقلابی، بی شک جوان انقلابی، هم متخصص و هم وفادار به آرمان های انقلاب است.

جامعه نیازمند تحول است

وی، افزود: اگر می خواهیم این مرحله از انقلاب را به پیش ببریم، باید تحول ایجاد کنیم. مشکلات اقتصادی معیشتی مردم حل نمی شود مگر اینکه جوانان توانمند مدیریت را در دست بگیرند، جوانان در دفاع مقدس چه کردند، خب بیایید از آن تجربه برای حل مشکلات امروز استفاده کنیم، از آن تجربه برای جلوگیری از فساد و اعتلای قدرت نظام اسلامی استفاده کنیم.

باید به توان مدیریتی قشر جوان اعتماد کرد

آیت الله میرعمادی، گفت: برنامه صلح آمیز هسته‌ ای و غنی‌سازی اورانیوم مگر به دست جوانان انجام نشد، پس جوانی که می تواند بالاترین تکنولوژی روز دنیا را برای تولیدات مدرن به کار بگیرد، مشکل اقتصادی را هم می تواند حل کند. لذا از مدیران ارشد می خواهم تا به مدیریت جوانان مومن و متعهد اعتماد کرده و جایگاه های مدیریتی را به این قشر واگذار کنند.