کارشناس مرکز پیش‌بینی هواشناسی استان همدان از تداوم افزایش دمای هوا و رسیدن آن به 34 درجه سانتیگراد خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، محمدحسن باقری‌شکیب، کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان همدان در تشریح این خبر ضمن اشاره به افزایش دمای هوا تا پایان هفته، بیان کرد: از امروز تا پایان هفته آسمان استان صاف تا قسمتی ابری و گاهی با وزش باد ملایم همراه خواهد بود که در ساعات بعدازظهر افزایش موقت سرعت وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

 

افزایش دمای هوا

وی ادامه داد: به علت استقرار موج گرمای تابستانی تا پایان هفته دمای هوا افزایش محسوسی خواهد داشت به‌طوریکه دما به 34 درجه خواهد رسید و روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه اوج گرما پیش‌بینی می‌شود.

باقری شکیب تصریح کرد: طی 24 ساعت گذشته دمای هوای همدان از 7 تا 29 درجه سانتیگراد در نوسان خواهد بود.

کارشناس مرکز پیش‌بینی هواشناسی استان همدان با بیان اینکه دمای فعلی هوای همدان 22 درجه سانتیگراد است، یادآور شد: در 24 ساعت گذشته ملایر و نهاوند با 30 درجه سانتیگراد گرم‌ترین و بهار با 6 درجه خنک‌ترین نقاط استان را به خود اختصاص داده‌اند.

محمدحسن باقری‌شکیب، کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان همدان، در تشریح این خبر ضمن اشاره به افزایش دمای هوا تا پایان هفته بیان کرد: از امروز تا پایان هفته آسمان استان صاف تا قسمتی ابری و گاهی با وزش باد ملایم همراه خواهد بود که در ساعات بعدازظهر افزایش موقت سرعت وزش باد پیش‌بینی می‌شود.