رئیس سازمان آرامستانهای شهرداری سنندج در راستای رفاه حال زیارت کنندگان اهل قبور 54دستگاه اتوبوس، تاکسی، ون و مینی بوس جهت جابجایی شهروندان به آرامستان بهشت محمدی در دوشنبه آخرماه مبارک رمضان اختصاص یافته است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، توفیق سرفراز ضمن اعلام خبر عنوان کرد: هرساله در روزهای پایانی منتهی به عیدفطر شاهد حضور شهروندان در آرامستان بهشت محمدی هستیم که همین امر باعث افزایش ترافیک در این مسیر خواهد شد.

رئیس سازمان آرامستانهای شهرداری سنندج گفت: با توجه به اینکه آخرین دوشنبه ماه مبارک رمضان تعداد زیادی از شهروندان به آرامستان بهشت محمدی مراجعه نموده جلساتی با سازمان حمل و نقل بار و مسافر در راستای خدمت رسانی به شهروندان برگزار شد.

وی اظهار داشت: درب های ورودی آرامستان بهشت محمدی از ساعات اولیه ظهردوشنبه  بسته شده و از عبور و مرور خودروهای شخصی به داخل محوطه آرامستان جلوگیری به عمل خواهد آمد.

 رئیس سازمان حمل ونقل بارو مسافر شهرداری سنندج اعلام کرد: تعداد 54 دستگاه اتوبوس، تاکسی، ون و مینی بوس برای خدمت رسانی به زائران اهل قبور و با هدف کاهش بار ترافیکی و سهولت در عبور و مرور وسائط نقلیه اختصاص داده شده است.

 جمشید نژادافزود: ازاین تعداد 20 دستگاه تاکسی و 2 دستگاه ون در داخل محوطه به صورت رایگان اقدام به جابجایی  شهروندان خواهند نمود.

وی همچنین خاطرنشان کرد: تعداد 25 دستگاه اتوبوس در میدان انقلاب نیز مستقر و اقدام به انتقال شهروندان به سمت آرامستان بهشت محمدی می نمایند.

وی بیان کرد: دو دستگاه مینی بوس نیز در داخل محوطه بهشت محمدی مراجعه کنندگان را جابجا خواهد نمود.

رئیس سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری سنندج هم گفت: یک اکیپ آتش نشانی نیز در داخل محوطه آرامستان به منظور پیشگیری از وقوع حوادث احتمالی مستقر خواهند شد.