رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان محدودیت های ترافیکی درعید سعید فطر در اصفهان را اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سرهنگ رضا رضایی با اشاره به محدودیت ترافیکی درعید سعید فطر گفت: از ساعت 12 شب قبل از عید سعید فطر توقف هر گونه وسیله نقلیه در خیابان های مصلی و نیکبخت شرقی ممنوع است.

وی اظهار داشت: از ساعت 6 صبح مورخه 15 خرداد ماه تردد هر نوع وسیله نقلیه در طول خیابان مصلی از تقاطع مصلی- سعادت آباد ، مصلی- دهش و مصلی شاتر گلی به سمت مصلی بزرگ امام خمینی (ره ) تا پایان مراسم نماز پرفیض عید سعید فطر ممنوع است.

این مقام انتظامی با اشاره به ممنوعیت توقف هر گونه وسیله نقلیه از ساعت 12 شب قبل از عید سعید فطر در خیابان های مصلی و نیکبخت شرقی بیان داشت: خودورهای پارک شده توسط ماشین خودرو بر به پارکینگ انتقال داده می شود.

سرهنگ رضایی اشاره کرد: با توجه به تعدد جمعیت شرکت کننده در مراسم پر فیض نماز عید فطر، پارکینگ فروشگاه مصلی جهت پارک موتورسیکلت ها و پارکینگ سیلو برای اتوبوس های سازمان اتوبوسرانی و خودروی جانبازان عزیز در نظر گرفته شده است.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی اصفهان در پایان به شهروندان عزیز توصیه کرد: شهروندان محترم حتی الامکان از ناوگان حمل و نقل عمومی استفاده کنند و با پلیس راهنمایی و رانندگی همکاری داشته باشند.