مدیر شهرداری منطقه سه سنندج از آغاز اجرای نهال کاری، احداث فضای سبز و هدایت آبهای سطحی پروژه بلوار 36 متر دگایران خبر داد و گفت: با توجه به اتمام مراحل پایانی احداث بلوار 36 متری این شهرداری اقدامات لازم در خصوص ساماندهی این مسیر را آغاز کرده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، فواد کریمی در جمع خبرنگاران گفت: در راستای تکمیل بلوار 36 متری دگایران عملیات نهال کاری، احداث فضای سبز و هدایت آبهای سطحی این بلوار آغاز شد.

مدیر شهرداری منطقه سه سنندج اظهار داشت: با توجه به اینکه پروژه احداث بلوار 36 متری دگایران در حوزه شهرداری منطقه سه قرار دارد و این طرح در حال تکمیل مراحل پایانی است زیباسازی محیط بصری اطراف بلوار در دستور کار این شهردار قرار گرفت.

 کریمی بیان کرد: یکی از اقدامات صورت گرفته در راستای تکمیل این بلوار در دست احداث اجرای عملیات هدایت آب های سطحی است.

وی گفت: در راستای هدایت آب های سطحی این بلوار دو حوضچه رسوب گیر احداث  شد و با لوله کاروگیت 800 به طول 54 متر و همچنین لوله 12 گالوانیزه به طول 600 متر  مشکل آب های سطحی در این بلوار رفع شد.

 کریمی افزود: یکی دیگر از اقدامات در راستای ارتقاء سطح سیما و منظر این بلوار بحث نهال کاری واحداث فضای سبز است که خاکریزی ،تسطیح و رگلاژ رفیوژه وسط این بلوار انجام شد.

 وی از کاشت 200 اصله نهال جوهر در رفیوژ وسط بلوار 36 متری دگایران خبر داد وگفت: 1500 متر مربع فضای سبز هم در ورودی این بلوار در حال احداث است.