دبیر هیات پزشکی ورزشی همدان از اجرای طرح فشار خون رایگان در ورزشکاران همدانی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، خسرو اصله ، دبیر هیات پزشکی ورزشی همدان ضمن اشاره به طرح تست فشار خون رایگان ویژه ورزشکاران همدانی اظهار داشت: در این طرح ۸۶ مراجعه کننده به صورت رایگان تست فشار خون دادند و از توصیه‌های پزشکی نیز برخوردار شدند.

 

اجرای طرح فشار خون رایگان در ورزشکاران همدانی 

اصله در ادامه با تاکید بر لزوم بهره مندی ورزشکاران از خدمات بیمه ورزشی گفت: مدیران باشگاه‌ها باید نسبت به ضرورت برخورداری ورزشکاران از بیمه ورزشی توجه جدی داشته باشند.

دبیر هیأت پزشکی ورزشی همدان با اشاره به طرح تشویقی برای مدیران باشگاه‌های همدان گفت: باشگاه‌های این استان که در سال جاری بیشترین ثبت آنلاین اسامی ورزشکاران بیمه شده خود را داشته باشند، تقدیر می‌شوند.

وی افزود: باشگاه‌هایی که بیشترین ثبت آنلاین ورزشکاران خود را در نرم افزار کمیته خدمات درمانی فدراسیون پزشکی ورزشی داشته باشند از تقدیر ویژه برخوردار می‌شوند.

اصله یادآور شد: باشگاه‌ها برای ثبت گروهی ورزشکاران خود می‌توانند با مراجعه دفتر هیأت پرشکی ورزشی همدان واقع در جنب ورزشگاه شهدای قدس این شهر، کد کاربری و رمز عبور اختصاصی خود را دریافت کنند.

سال گذشته بیش از ۸۵ هزار ورزشکار همدانی زیر پوشش بیمه ورزشی قرار گرفتند.

این تعداد بیمه شده ورزشی باعث شد تا هیأت پزشکی ورزشی همدان بر اساس شاخص‌های تعیین شده توسط وزارت ورزش مبنی بر تحت پوشش قراردادن پنج درصد از جمعیت استان، به این مهم دست یابند.

دبیر هیات پزشکی ورزشی همدان ضمن اشاره به طرح تست فشار خون رایگان ویژه ورزشکاران همدانی اظهار داشت: در این طرح ۸۶ مراجعه کننده به صورت رایگان تست فشار خون دادند و از توصیه‌های پزشکی نیز برخوردار شدند.