رئیس ستاد دیه استان همدان ضمن اشاره به کمک نیم میلیارد تومانی خیرین همدانی به زندانیان جرائم غیر عمد از آزادی 100 زندانی غیر عمد در ماه رمضان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، یدالله روحانی منش، رئیس ستاد دیه استان همدان ضمن اشاره به آزادی 100 زندانی غیر عمد در ماه رمضان و برگزاری جشن گلریزان ستاد دیه همدان در چهارشنبه گذشته، بیان کرد: خیرخواهان همدانی با شرکت در این مراسم خداپسندانه مبلغی بالغ‌بر 500 میلیون تومان را به‌حساب این مرکز واریز کرده و چراغ امیدی را برای خانواده‌های مظلوم این دسته از زندانیان روشن کردند.

وی با تأکید بر اینکه تعداد آزادی زندانیان هنوز مشخص نشده است، گفت: در حال حاضر هیئت‌امنا ستاد دیه مشغول بررسی، جمع‌بندی و اولویت‌بندی زندانیان هستند ازاین‌رو نمی‌توان تعداد دقیق از آزادشدگان را اعلام کرد.

روحانی منش ادامه داد: ستاد دیه در تلاش است تا پایان ماه مبارک رمضان  100 نفر از زندانیان جرائم غیر عمد را آزاد کند اما باید منتظر ماند تا شرایط چه گونه رقم خواهد خورد.

رئیس ستاد دیه استان همدان ضمن قدردانی از مردم خیرخواه همدانی و شرکت‌کنندگان در مراسم جشن گلریزان، بیان کرد: ستاد دیه همواره منتظر کمک‌های خیرخواهانه مردم فهیم و خیر همدانی در تمامی ایام سال است. 

رئیس ستاد دیه استان همدان ضمن اشاره به آزادی 100 زندانی غیر عمد در ماه رمضان و برگزاری جشن گلریزان ستاد دیه همدان در چهارشنبه گذشته، بیان کرد: خیرخواهان همدانی با شرکت در این مراسم خداپسندانه مبلغی بالغ‌بر 500 میلیون تومان را به‌حساب این مرکز واریز کرده و چراغ امیدی را برای خانواده‌های مظلوم این دسته از زندانیان روشن کردند.