فرمانده انتظامی شهرستان تیران و کرون از شناسایی و کشف76 حلقه لاستیک از یک انبار احتکار لاستیک خودروهای سواری ایرانی و دستگیری یک فرد متخلف در این رابطه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سرهنگ علی صادقی گفت: ماموران پلیس امنیت عمومی شهرستان در بازرسی از یک انبار در تیران و کرون 76 حلقه انواع لاستیک  احتکار شده مربوط به خودروهای سواری ایرانی کشف کردند.

وی افزود: با توجه به اینکه آمار موجودی انبار به اداره صمت اعلام نشده و هیچ گونه مدرکی دال بر خروج کالا و توزیع آن در بازار وجود نداشت به همین جهت احتکار بودن آن محرز و با حکم مقام قضائی نسبت به پلمپ آن اقدام شد.

سرهنگ صادقی، با بیان اینکه کارشناسان مربوطه ارزش کالاهای احتکاری مکشوفه را 300 میلیون ریال عنوان کردند گفت: در این رابطه یک فرد متخلف نیز شناسایی و همراه پرونده به مراجع قضائی معرفی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان تیران و کرون در پایان از شهروندان خواست: در صورت مشاهده هرگونه فعالیت در زمینه احتکار و قاچاق کالا توسط افراد سودجو، مراتب را در اسرع وقت از طریق شماره تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند تا نسبت به شناسایی و دستگیری متخلفان اقدام شود.