مدیر حمل ونقل و ترافیک شهرداری سنندج گفت: رانندگان تاپایان خرداد ماه با مراجعه به پارکبان ها می توانند در سامانه جدید پارکینگ ریبین ثبت نام کنند وپس از ثبت نام نیز نسبت به شارژهای خود درتگهای قدیمی و اعمال آن در کیف پول الکترونیکی جدید خودروی خود اقدام کنند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، سامان سعیدی در جمع خبرنگاران گفت: با اقدامات فنی صورت گرفته شرایط اعمال شارژهای قدیمی به حساب جدید کیف پول الکترونیکی رانندگان مهیا شد.

مدیر حمل ونقل و ترافیک شهرداری سنندج اظهار داشت: یکی ازپروژه های این شهرداری در راستای رفاه حال شهروندان جهت دسترسی عادلانه تر به پارک خودرو در معابرعمومی  وهمچنین کاهش ترافیک اجرای طرح هوشمند سازی پارک حاشیه ای در سطح شهر است.

 سعیدی بیان کرد: پس از برگزاری فراخوان، سرمایه گذار جهت اجرای این طرح انتخاب شد که خوشبختانه یکی از شرکت های دانش بنیان و بومی پس از انجام تمامی مراحل قانونی برای اجرای این طرح انتخاب شد.

وی گفت: در حال حاضر این شرکت اقدامات لازم را جهت اجرای این طرح نظیر راه اندازی سامانه شفاف سازی پرداخت های شهروندان وخط کشی معابر و نصب تابلو  و بلوک بندی محل پارکها را آغاز نموده است.

 سعیدی عنوان کرد: یکی از مطالبه شهروندان در خصوص باقیمانده شارژهای در تگهای قدیمی خودرو است که با اقدامات فنی صورت گرفته توسط این شرکت  دانش بنیان این مشکل هم حل شد.

وی گفت: رانندگان می توانند  تاپایان خرداد ماه سالجاری با مراجعه به پارکبان ها  در سامانه جدید پارکینگ "ریبین " ثبت نام  کنند.

 سعیدی اعلام کرد: پس از ثبت نام در این سامانه سایر خدمات جدید  سامانه ریبین از جمله محاسبه رایگان نیم ساعت توقف اولیه وشفاف سازی کامل مبالغ پرداختی از طریق پیامک و یا سایت سامانه به آدرس www.e-sanandaj.com  به رانندگان اعلام خواهد شد.

وی افزود: جهت رفاه حال شهروندان سنندجی چهار نقطه  در سطح شهرتعیین شده که  رانندگان می توانند بعد از ثبت نام برای اعمال مانده شارژهای قدیمی در کیف پول الکترونیکی  جدید خودروی خود اقدام نمایند.

 سعیدی اعلام کرد: میدان قانع در بهاران روبروی بیمارستان آریا،  بلوار ضیاء الدینی پشت دانشگاه آزاد، حدفاصل میدان امام شافعی و میدان کوهنورد و میدان نبوت از جمله نقاطی است که رانندگان می توانند با مراجعه به ایستگاههای که در نظر گرفته شده است نسبت به ثبت نام و انتقال مانده شارژ تگهای قدیمی در کیف پول الکترونیکی جدید خود اقدام کنند.