امام جمعه سنندج ارتباط و دست دوستی با اسراییل را خیانت به آرمان‌های مردم فلسطین دانست و افزود: طبق فرموده رهبر معظم انقلاب، تنها راه نابودی رژیم صهیونیستی مبارزه است و کنار آمدن با این رژیم ظالم خیانت به اسلام و آموزه‌های دینی است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، ماموستا عبدالرحمن خدایی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته سنندج که در مسجد این شهر اقامه شد، اظهار داشت: روز قدس روز اعلام مظلومیت مردم فلسطین به جهانیان و روز خشم و خروش ملت‌های آزاده جهان علیه رژیم غاصب صهیونیستی است.

وی ارتباط و دست دوستی با اسراییل را خیانت به آرمان‌های مردم فلسطین دانست و افزود: طبق فرموده رهبر معظم انقلاب، تنها راه نابودی رژیم صهیونیستی مبارزه است و کنار آمدن با این رژیم ظالم خیانت به اسلام و آموزه‌های دینی است.

امام جمعه سنندج از حضور باشکوه مردم در راهپیمایی روز قدس تقدیر کرد و یادآور شد: مردم کردستان با حضور گسترده خود در این راهپیمایی فریاد مظلومیت ملت فلسطین را به گوش دنیا رساندند و مشتی بر دهان استکبار و استعمارگران زدند.

ماموستا خدایی در بخش دیگری از خطبه‌ها بر لزوم پرداخت زکات فطریه در پایان ماه مبارک رمضان تاکید کرد و گفت: پرداخت فطریه، زکات جسم و مال است و همگی باید نسبت به ادای این فریضه و کمک به مستمندان همت کنیم.

خطیب جمعه سنندج از روزه خواری برخی شهروندان در اماکن عمومی انتقاد و اضافه کرد: براساس فرموده پیامبر (ص) هر کس ماه رمضان و 6 روز از ماه شوال را روزه بگیرد، گویی تمام سال را روزه گرفته است.