معاون اول قوه قضائیه گفت: هدف دشمنان به خصوص آمریکایی ها تحت فشار قرار دادن مردم در موضوع اقتصادی برای وادارکردن ایران به تسلیم و مذاکره است.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، حجت الاسلام غلامحسین محسنی اژه ای معاون اول قوه قضائیه در آئین معارفه رئیس کل دادگستری استان یزد افزود: راه حل مبارزه عملی با جنگ اقتصادی و روانی دشمنان تلاش مضاعف همگانی برای اجرای اقتصاد مقاومتی و رونق تولید است که عزم جهادی را طلب می کند.

وی ادامه داد: اگر بخواهیم در شرایط کنونی دشمنان نظام و انقلاب اسلامی را در جنگ اقتصادی و روانی شکست دهیم باید مردم و مسئولان با همبستگی دست در دست هم برای تقویت بنیان اقتصادی کشور و توسعه، تولید و اشتغال به وظایف خود که از اهمیت زیادی برخوردار است، عمل کنند.

معاون اول قوه قضائیه تصریح کرد: دشمن بعد از ۴۰ سال شکست در حوزه های نظامی و سیاسی علیه نظام اسلامی در مساله اقتصاد و تضغیف آن به شدت متمرکز شده و راه برون رفت از آن نیز همان توصیه های مقام معظم رهبری است که رونق تولید و اقتصاد مقاومتی را بارها یادآوری کرده ا ند.

اژه ای تصریح کرد: هدف دشمنان به خصوص آمریکایی ها تحت فشار قرار دادن مردم در موضوع اقصادی برای وادارکردن ایران به تسلیم و مذاکره است در حالی که تاریخ انقلاب اسلامی گویای این موضوع است که عزت و عظمت ملت و کشور تنها در سایه مقاومت و تکیه به درون و ایستادگی و ولایتمداری به دست می آید.

وی با اشاره به اینکه دشمنان همواره به دنبال برخی القائات شیطانی هستند، یادآور شد: ملت ایران از بدو پیروزی انقلاب، تحریم ها و توطئه های مختلف دشمنان را با موفقیت پشت سر گذاشته اند و بدون شک در آینده هم همچنان با بصیرت، دشمن شناسی، وحدت و ولایتمداری بر استکبار و حامیان آنها پیروز می شوند و این حکم قطعی است که به دست می آید.

معاون قوه قضائیه تاکید کرد: همه عزت ها و سعادت ها در گرو ایمان به خدا، توکل به او، هوشیاری، دشمن شناسی و اطاعت از منویات مقام معظم رهبری است و باید این روحیه و عظمت روز به روز در بین آحاد مردم و مسئولان اجرایی تقویت شود که قطعاً توطئه های کفر جهانی و اذناب آنها نقش بر آب خواهد شد.

اژه ای در ادامه به اهمیت روز جهانی قدس و توطئه های آمریکا و اسرائیل غاصب علیه مردم فلسطین در سال های گذشته اشاره کرد که در سایه قدرت و وحدت تمام نقشه های آنها یکی پس از دیگری خنثی شده و در آینده نیز اقتدار از آن ملت فلسطین است که به مقاومت جانانه خود ادامه می دهد.

این مقام قضایی در ادامه راهپیمایی روز جهانی قدس را بسیار مهم و حیاتی ذکر کرد و بیان داشت: در سایه ایستادگی مردم فلسطین به رغم همه توطئه ها امروز اسرائیل غاصب از همه زمان ها در ذلت و انزوای بیشتر قرار گرفته و جبهه مقاومت در سایه ایمان و بصیرت در اوج قدرت و عزت است و روز به روز بر شکوه و عظمت آن افزوده می شود و باید روز قدس را به روز ذلت استکبار تبدیل کرد.