موسسات و نهادهای مردمی اداره کل تبلیغات اسلامی همدان به مناسبت روز جهانی قدس بیانیه صادر کردند.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، مؤسسات و نهادهای مردمی اداره کل تبلیغات اسلامی همدان به مناسبت روز جهانی قدس بیانیه صادر کردند.

 

بیانیه روز جهانی قدس

در این بیانیه آمده است؛ روز جهانی قدس، روز تجلی وحدت مسلمانان، روز دفاع از آزادی و حقوق مردم مظلوم و بی دفاع فلسطین، روز استقامت، سرافرازی و عدالت خواهی دنیای اسلام در برابر استکبار جهانی و ایادی آن است.

روزی که به عنوان یادگار بزرگ امام خمینی (ره) باعث بیداری و آگاهی و وحدت امت اسلام و رسوایی و وحشت جهان استکبار و استبداد است.

امروز که جهان استکبار به سرکردگی آمریکای جهان خوار و سرسپردگی ایادی مزدور و مستبد خود با جنگ افروزی و حمایت از تروریست و رژیم‌های کودک کش خصوصاً رژیم اشغالگر قدس، دست به نسل کشی مسلمانان زده و جنایات وحشیانه ای را علیه امت اسلامی رقم می‌زند بر امت جهان اسلام و ملت‌های آزادیخواه جهان است که یکپارچه و متحد با خیزشی عظیم، حضوری قدرتمند را در راهپیمایی روز جهانی قدس برعلیه استکبار جهانی رقم بزنند.

اینک در چهل و یکمین سال حیات پر برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی، مردم ولایتمدار، ظلم ستیز، بصیر و شجاع ایران اسلامی با همت و غیرتی انقلابی در جای جای این سرزمین سرافراز با لبیک به رهبر و مقتدای خود حضرت آیت الله العظمی خامنه ای و با حضور پرشور و غرورانگیز در راهپیمایی روز جهانی قدس حماسه‌ای به یاد ماندنی در تاریخ افتخارآمیز ایرانِ باصلابت و مقتدر خواهند آفرید تا بار دیگر ضمن تجدید بیعت با آرمان‌های بلند امام خمینی (ره)، فریاد حق طلبی و استکبارستیزی خود را به گوش دنیا برسانند.

آری ما به عنوان شبکه تبلیغی، ضمن اعلام حضور در صفوف یکپارچه و متحد مردم مؤمن و همیشه درصحنه استان همدان از عموم مردم آگاه و نستوه برای خلق حماسه‌ای ماندگار از بصیرت و هوشیاری انقلابی و استکبارستیزی و عدالتخواهی در راهپیمایی دشمن شکن روز جهانی قدس ۱۳۹۸ دعوت می‌نمائیم.