رییس پلیس راهور شهرستان اصفهان محدودیت های ترافیکی راهپیمایی روز جهانی قدس در اصفهان را اعلام کرد.

به گزارش خبرگزای موج اصفهان، سرهنگ ابوالقاسم چلمقانی با اشاره به اعلام محدودیت های ترافیکی روز قدس در اصفهان  گفت: از ساعت ۲۴ امشب توقف هر نوع وسیله نقلیه در تقاطع حافظ کرمانی- شکرشکن، سه راهی بانک و میدان امام حسین (ع) به سمت میدان امام خمینی (ره) ممنوع است.

وی افزود: همچنین از ساعت ۶ صبح جمعه دهم خرداد در تمام مسیر‌های اعلامی به سمت میدان امام (ره) محدودیت ترافیکی اعمال می‌شود.

چلمقانی گفت: تردد خودروها در مسیر زیرگذر امام علی (ع) به سمت چهار راه شکرشکن، از تقاطع گلزار- احمد آباد به سمت چهار راه شکرشکن، تقاطع هشت بهشت–نشاط به سمت چهار راه شکرشکن، تقاطع چهارراه فلسطین به سمت سه راهی بانک، تقاطع شمس آبادی به سمت میدان امام حسین (ع)، خیابان تختی به سمت میدان امام حسین (ع)، خیابان پاسداران و کمال اسماعیل به سمت میدان امام حسین (ع) ممنوع است.

وی اظهار داشت: به منظور رفاه حال راهپیمایان در موقع برگشت از این رویداد، اتوبوس‌های شرکت واحد در خیابان‌های نشاط، شمس آبادی و میردامادی مستقر می شود .

سرهنگ ابوالقاسم چلمقانی گفت: برای پارک موتورسیکلت‌ نیز بلوار هشت بهشت، حافظ کرمانی به سمت چهار راه شکرشکن و سه راهی بانک، پارکینگ جنب بانک ملی پیش بینی شده است.

رییس پلیس راهور شهرستان اصفهان در پایان از مردم خواست: از آوردن خودرو‌های شخصی به هسته مرکزی شهر خودداری کرده و برای شرکت در مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس از ناوگان حمل و نقل عمومی مانند اتوبوس و مترو استفاده کنند.