مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری اصفهان از احداث پنجشنبه بازار و جمعه بازار رضوان واقع در بلوار رضوان جنب ورودی آرامستان باغ رضوان اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان،  محمد مجیری گفت: پنج شنبه بازار و جمعه بازار رضوان واقع در بلوار رضوان جنب ورودی آرامستان باغ رضوان  با مساحت 26000 مربع متر و با اعتباری بالغ بر 5 میلیارد ریال در دست احداث می باشد.

وی به اشاره به تاثیرات راه اندازی این روز بازار افزود: این بازار با هدف ساماندهی و جمع آوری دست فروشان و وانت بار های مستقر در شهر،بخصوص جاده اصفهان نائین ، آزادسازی معابر و همین طور کمک به اقشار کم در آمد جامعه احداث می شود.

مجیری افزود: روزهای پنجشنبه و جمعه بسیاری از شهروندان به دلیل زیارت اهل قبور به آرامستان باغ رضوان مراجعه می نمایند که در این مسیر تعداد بسیاری از دستفروشان و وانت بارها اقدام به فروش میوه و صیفی در کنار جاده می نمایندکه این موضوع باعث ایجاد مشکلات بسیاری برای شهروندان شده و خطرات جانی بسیاری را در بردارد از همین رو سازمان تصمیم بر راه اندازی این روز بازار نموده است.

مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی گفت: عملیات خاکبرداری، آماده‌سازی و تسطیح زمین به اتمام رسیده و بعد از ماه مبارک رمضان به بهره برداری خواهد رسید.