جانشین فرماندهی انتظامی استان اصفهان از اهدای لوح زرین اخلاق ورزشی به هواداران اخلاق محور بازی سپاهان - پرسپولیس خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سرهنگ حسین حسین زاده گفت: به هواداران اخلاق محور بازی سپاهان و پرسپولیس در مرحله نیمه نهایی جام حذفی لوح زرین اخلاق ورزشی اهدا می شود.

وی بیان کرد: بی شک برپایی مسابقه فوتبال بین سپاهان و پرسپولیس در مرحله نیمه نهایی جام حذفی که برابر اعلام قبلی شامگاه چهارشنبه هشتم خرداد ماه در ورزشگاه نقش جهان برگزار می شود فرصتی تاریخی و به یادماندنی است تا هواداران هر دو تیم صحنه های زیبایی از معرفت، جوانمردی، اخلاق و فرهنگ غنی ایران اسلامی را به نمایش بگذارند.

حسین زاده با بیان اینکه همراهی و مشارکت تماشاگران با پلیس باعث برقراری نظم و امنیت هرچه بهتر ورزشگاه خواهد شد و به تبع همه مردم ایران از تماشای این مسابقه نیز لذت می برند، اظهار داشت: بر این اساس فرماندهی انتظامی استان اصفهان در نظر دارد تا لوح زرین اخلاق ورزشی را به هواداران اخلاق محور این بازی تقدیم کند.

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: بعد از بازی سپاهان و پرسپولیس طی مراسم ویژه ای در صبحگاه عمومی این فرماندهی لوح زرین اخلاق ورزشی توسط سردار معصوم بیگیفرمانده انتظامی استان اصفهان به هواداران اخلاق مدار حاضر در بازی مذکور اهدا خواهد شد.

گفتنی است؛ دو تیم پرسپولیس و سپاهان که قهرمانی و نایب قهرمانی لیگ برتر را کسب کرده اند امروز هشتم خرداد ماه ساعت ۲۱ در ورزشگاه نقش جهان اصفهان به مصاف یکدیگر می روند.