امام جمعه شهرستان قروه گفت: مدیران باید سعی کنند گام دوم انقلاب را بصورت بومی سازی شده اجرا شود و در این زمینه اقدامات جدی شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، حجت الاسلام حسن بابائیان شامگاه سه شنبه در نشست استاندار کردستان با روحانیون و فعالان سیاسی افزود: در بهمن ماه سال گذشته رهبر معظم انقلاب بیانیه گام دوم انقلاب را منتشر کردند که این بیانیه مهمترین گام در پیشرفت استان و کشور است.

امام جمعه شهرستان قروه با اشاره به ضرورت مدیریت صحیح و به موقع جریان ها ادامه داد: همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند کردستان یکی استان فرهنگی است، باید مدیران هنر مدیریت شرایط بحرانی را داشته باشند و جریان های که سعی در تخریب چهره اسلام را دارند را مدیریت کنند.

وی با بیان نقش مهم روحانیون در جامعه اظهار داشت: امروز اجتماع شما روحانیون اهل سنت و تشیع نشان از اتحاد و یکپارچگی است.عالمان دینی باید الگو اخلاقی و رفتاری باشند و با پرداختن به مشترکات موجبات همدلی و همفکری را فراهم کنند.
وی با تاکید بر حفظ روحیه انقلابی افزود: جوانان و ماموستا های اهل سنت که دارای روحیه انقلابی هستند تحت عنواین واهی کنار گذاشته می‌شوند.
امام جمعه شهرستان قروه یادآور شد: باید جوانان دارای روحیه انقلابی شناسایی و از آنان حمایت شوند چون آنان سرمایه های کشور هستند.