استاندار کردستان گفت: افرادی که به دنبال اختلاف افکنی هستند باعث عقب ماندگی کردستان می شوند و سرمایه های ما را تباه می کنند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، بهمن مرادنیا شامگاه سه شنبه در نشست استاندار کردستان با روحانیون و فعالان سیاسی افزود: ما باید وحدت و همدلی داشته باشیم و امروز بیشترین ضربه ها را به دلیل اختلاف افکنی میخوریم و انتظار داریم نخبگان در این موضوع ورود پیدا کنند.

مرادنیا با اشاره به تصدی مدیران بومی در استان اظهار داشت: امروزه شاهد هستیم که مدیران استان، بومی هستند و در این شرایط ما باید امید آفرین باشیم زیرا بد خواهان به دنبال نا امید کردن مردم از نظام هستند.

وی با تاکید بر اتحاد و یکدلی همه ی گروه های سیاسی ادامه داد: اگر ما به به اختلاف ها دامن بزنیم، آب به آسیاب دشمن میریزیم و دید ما به مسائل باید فرا ملی باشد و تنها مصالح حزب و یا جریان خاصی را مد نظر قرار ندهیم.

استاندار کردستان با اشاره فعالیت های عمرانی در استان گفت: بیمارستان 235 تختخوابی سقز، منطقه ویژه اقتصادی بانه، سالن ورزشی 6 هزار نفری سنندج، تبدیل چهار هزار و 200 هکتار از اراضی دیم به آبی و شهرک صنعتی سرنجیانه برخی از طرح هایی است که در چند ماه آینده به بهره برداری می رسد.

مراد نیا یادآور شد: امسال کارهای فرهنگی فاخری از جمله کنگره بین المللی مشاهیر کرد و کنگره 5400 شهید کردستان در استان برگزار می شود.