با نزدیک شدن به شانردهم اردیبهشت ماه آخرین مهلت برای استعفا و حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی اخبار استعفای چهره های سرشناس جهت شرکت در انتخابات در صدر خبرها قرار دارد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، با نزدیک شدن به شانزدهم اردیبهشت ماه آخرین مهلت برای استعفا و حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی اخبار استعفای چهره‌های سرشناس جهت شرکت در انتخابات در صدر خبرها قرار دارد.

تب انتخابات مجلس به جهاد کشاورزی هرمزگان هم رسید تا نام غلامرضا نظرنژاد نیز در لیست کاندیداهای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی قرار گیرد.

نظرنژاد که در دولت نهم و دهم فرماندار شهرستان رودان بود از حوزه شرق هرمزگان جهت حضور در مجلس یازدهم کاندیدا خواهد شد.

تاکنون «سید عبدالکریم هاشمی نخل ابراهیمی» از مشاور معاونت توسعه منابع انسانی و پشتیبانی سازمان برنامه و بودجه کشور، «حجت الاسلام علی اکبر میرزایی» از ریاست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی هرمزگان، «منصور آرامی» از معاونت برنامه ریزی و عضویت در هیئت عامل سازمان بنادر و دریانوردی کشور، «پرویز سالاری» از عضویت در شورای شهر بندرعباس، «ابوالقاسم جراه» از سرپرستی دفتر آستان قدس رضوی در استان هرمزگان و «حمزه ترکمانی تمبکی» از معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان برای شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه های انتخابیه هرمزگان از سمت های خود استعفا داده اند.

به گزارش موج، دوم اسفندماه سال جاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی برگزار و هم زمان با سراسر کشور پنج نماینده هرمزگان نیز برای حضور در بهارستان مشخص خواهند شد.