رئیس پلیس آگاهی استان هرمزگان گفت: با هشیاری ماموران مبارزه با قاچاق کالا و ارز هرمزگان بیش از 60 هزار لیتر گازوئیل قاچاق از دو دستگاه کامیون نفتکش کشف شد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، سرهنگ عبدالمجید کرمی در جمع خبرنگاران گفت: با هشیاری ماموران مبارزه با قاچاق کالا و ارز آگاهی هرمزگان بیش از  60 هزار لیتر گازوئیل قاچاق از دو دستگاه کامیون نفتکش کشف شد.

وی در تشریح این خبر افزود: ماموران با تشکیل دو اکیپ جهت بررسی موضوع به محور بندر عباس – میناب اعزام که  حین گشت زنی و کنترل خودروهای عبوری به دو دستگاه کامیون نفتکش مشکوک و خودروها را متوقف کردند .

این مسوول انتظامی عنوان داشت: در بررسی اولیه ازخودروها مشخص شد بارنامه ها با مشخصات کامیون ها مغایرت دارد که با هماهنگی قضائی خودروها به همراه رانندگان جهت بررسی تکمیلی به پلیس آگاهی انتقال داده شدند.  

کرمی خاطر نشان کرد: در بررسی تکمیلی مشخص شد پلمپ و بارنامه ها جعلی، و بار کامیون ها گازوئیل می باشد و متهمان نیز در بازجوئی اعتراف کردند که  با بارنامه جعلی قصد فریب مامورین و قاچاق گازوئیل را داشته اند.

رئیس پلیس آگاهی استان هرمزگان تصریح کرد: در بارزسی از کامیون های توقیفی 62 هزارو 600 لیتر گازوئیل قاچاق به ارزش تقریبی 5 میلیاردریال کشف و متهمان ها جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی و سوخت های  مکشوفه به شرکت نفتتحویل و خودرو ها نیز به پارکینگ منتقل شدند.

وی در پایان از عموم شهروندان خواست در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه بی نظمی و قاچاق کالا ، از طریق سانه 110 به پلیس اطلاع دهند.