برخی منابع آگاه از تغییرات در حوزه‌ ریاست آموزش و پرورش شهرستان میناب خبر می‌دهند.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، برخی از منابع خبری از تغییر در آموزش و پرورش شهرستان میناب حکایت می‌کنند. بر اساس این اطلاعات غلامرضا سالاری میری به زودی از اداره آموزش و پرورش میناب می رود.

گفته می شود که نام حمید کمالپور که در حال حاضر عهده‌دار معاونت توسعه و پشتیبانی اداره آموزش و پرورش شهرستان میناب است به عنوان گزینه بعدی ریاست اداره آموزش و پرورش میناب مطرح است.

لازم به ذکر است که امام جمعه ی میناب چندی پیش در خطبه‌های نماز جمعه میناب تغییرات در آموزش پرورش میناب را سیاسی بازی نامید و گفت: که این تغییرات سرنوشت فرزندان مینابی را به مخاطره خواهد انداخت.

حجت اسلام و المسلمین میرزا حسین معتمدی فر در خصوص تغییر و تحولات در این اداره واکنش نشان داد و عنوان کرد: چطور است برخی ها برای بیلان کار به آمار آموزش و پرورش نیاز دارند اما تمام کارهای سیاسی خود را سر این اداره خورد می‌کنید.

وی با اشاره به اینکه در دوسال اخیر کارهای بسیار مهمی در آموزش و پرورش میناب صورت گرفته است گفت: آقایان دعواهای سیاسی خود را بیرون از فضای تعلیم و تربیت ببرند، آموزش و پرورش فقط یک اداره نیست که هرروز مدیر عوض کند؛ شمارا به خدا با سرنوشت فرزندان میناب بازی نکنید بگذارید این اداره کار خود را انجام دهد.

به گزارش موج، علاوه بر امام جمعه میناب، سید مصطفی ذوالقدر نماینده مردم شرق هرمزگان در مجلس شورای اسلامی نیز با تغییرات در آموزش و پروش میناب مخالف است.