شرکت ذوب آهن اصفهان همچون سال های گذشته با حضور در برنامه یک شهر ضیافت که در ماه مبارک رمضان در سنت حسنه آزادسازی زندانیان جرائم غیر عمد همیاری نمود.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، معاون منابع انسانی و امور اجتماعی ذوب آهن اصفهان گفت: ذوب آهن اصفهان به عنوان اولین تولید کننده فولاد در کشور از بدو تاسیس تاکنون همواره در راستای مسئولیت های اجتماعی در عرصه های مختلف از جمله پیروزی انقلاب اسلامی ، دفاع مقدس ، توسعه صنعت کشور ، ایجاد فضای سبز ، حفاظت از محیط زیست ، توسعه ورزش قهرمانی و همگانی عملکرد درخشانی داشته است.

بهرامی با اشاره به حضور تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان به عنوان تنها نماینده ایران در دور دوم مسابقات جام قهرمانی باشگاه های آسیا که نشانگر بخش کوچکی از دستاوردهای این شرکت در حوزه مسئولیت های اجتماعی است ، گفت: این مجتمع عظیم صنعتی در کنار تولید ، توجه به محیط زیست را در اولویت قرار داده  و با ایجاد 16 هزار و 500 هکتار فضای سبز دست کاشت ، گام مهی در این جهت برداشته است.

وی ضمن اهداء مبلغ یک میلیارد و 500 میلیون ریال کمک نقدی از سوی خانواده بزرگ ذوب آهن اصفهان جهت آزاد سازی زندانیان جرائم غیر عمد  گفت: این خانواده بزرگ از سه دهه گذشته با ایجاد موسسه خیریه والفجر جهت کمک به نیازمندان فعالیت نموده و ماهانه مقداری ازحقوق کارکنان شرکت به این امر اختصاص می یابد.