مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان ازاجرای طرح ملی همای رحمت در ماه مبارک رمضان در اصفهان و توزیع 10 هزار سبد غذایی بین نیازمندان خبر داد.

 به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، محسن مومنی در حاشیه بازدید از طرح ملی همای رحمت شهرستان اصفهان گفت: با اجرای طرح ملی همای رحمت در ماه مبارک رمضان ده هزار سبد غذایی به ارزش 30 میلیارد ریال بین نیازمندان و محرومین  توسط خیرین و داوطلبان هلال احمر اصفهان توزیع شد.

وی با اشاره به اینکه امسال نیز همچون سنوات گذشته به تأسی ازسیره و رفتار مولای متقیان حضرت علی (ع) این طرح ملی در کلیه شعب در حال برگزاری است، افزود: انتظار می رود به همت و مشارکت اعضاء، داوطلبان و خیرین جمعیت استان در طول این ماه پرفیض و برکت ده هزار سبد غذایی به ارزش بیش از 30 میلیارد ریال تهیه و در بین افراد نیازمند و بیماران بی بضاعت توزیع شود.

مومنی با تاکید بر اینکه حمایت از کرامت انسانها به عنوان شعار محوری طرح ملی همای رحمت در نظرگرفته شده است، افزود: بیش از 10 هزار نفر از محرومین و نیازمندان و خانواده های زندانیان و بیماران از این طرح بهره مند شده و در این طرح خداپسندانه علاوه بر تحت پوشش قراردادن خانواده های محروم و نیازمندان جامعه و خانواده های زندانیان و بیماران به همت والای خیرین و داوطلبان اقدام به برپایی سفره های افطاری در روستاها و مناطق محروم خواهد کرد.

اصفهان- طرح ملی همای رحمت

وی اظهار داشت: سبدهای غذایی توزیع شده شامل برنج ، روغن ، مرغ ، حبوبات ، خرما ، گوشت ، پنیر، کنسروجات ، قند ، شکر، ماکارونی ، چای و... خواهد بود که ارزش ریالی هر سبد 3 میلیون ریال می باشد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان در پایان از مردم سخاوتمند و نیکوکار و داوطلبان و خیرین استان که امسال در جریان سیل اخیر کشور یاریگر هموطنان سیل زده بودند و جمعیت هلال احمر استان را در تحقق اهداف والای انسانی و اخلاقی این نهاد مردمی یاری کردند و باز درطرح ملی همای رحمت و سفره های مهربانی میزبان شایسته نیازمندان خواهند بود ، سپاس و قدردانی کرد.