معاون استاندار همدان در نشست اعضای کارگروه تخصصی سلامت و امنیت غذایی همدان ضمن اشاره به بسیج ملی فشار خون و سلامت و امنیت غذایی مردم، از اقدام معاونت بهداشتی در پلمپ واحدهای معروف متخلف تقدیر کرد.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، ، مصطفی آزاد‌بخت، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار همدان روز چهارشنبه در نشست اعضای کارگروه تخصصی سلامت و امنیت غذایی همدان ضمن تقدیر از معاونت بهداشتی در پلمپ واحدهای معروف متخلف و بیان اینکه سلامت مردم باید در اولویت باشد از مسئولان دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا خواست همانند بسیج ملی فشار خون در تمامی حوزه ها فعال شوند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار همدان افزود: فرمانداران بسیج ملی فشار خون را جدی بگیرد چراکه افراد زیادی به خاطر فشار خون جان خود را از دست داده اند؛ در حالیکه با فعالیت های پیشگیرانه می توانستند از مرگ جلوگیری کنند. 

 

تقدیر از پلمب واحدهای معروف توسط معاونت بهداشتی

آزادبخت با تاکید بر نظارت، بازرسی و جدیت در برخورد با اماکن متخلف از پلمب واحدهای معروف توسط معاونت بهداشتی تقدیر کرد و خواستار برخورد با واحدهای صنفی متخلف برای حفظ سلامت مردم شد. 
وی از رسانه خواست در زمینه بسیج ملی فشار خون و حوزه سلامت با علوم پزشکی ابن سینا همدان همکاری کنند تا بستر برای همراهی مردم نیز مهیا شود. 
معاون استاندار همدان درباره تبلیغات درون شهری اظهار داشت: همه اقلام غذایی و بهداشتی مورد مصرف مردم باید با تایید کارشناسان دانشگاه علوم پزشکی تبلیغ شود.
آزادبخت یادآوری کرد: مشکل پمپ بنزین چهار راه پژوهش از سال 92 مطرح شده اما تاکنون معطل مانده است چرا که در برخی مقاطع افراد قانون را دور زدند.
وی اضافه کرد: هر چند از سال 96 این موضوع با جدیت پیگیری شد اما باید به زودی این پمپ بنزین پلمب و تعطیل شود.

معاون استاندار همدان در نشست اعضای کارگروه تخصصی سلامت و امنیت غذایی همدان ضمن تقدیر از معاونت بهداشتی در پلمپ واحدهای معروف متخلف و بیان اینکه سلامت مردم باید در اولویت باشد از مسئولان دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا خواست همانند بسیج ملی فشار خون در تمامی حوزه ها فعال شوند.