مدیر مخابرات منطقه کردستان اظهار داشت: مخابرات کردستان به جدیدترین تجهیزات مخابراتی مجهز است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، آزاد حکمت با اعلام این مطلب که یکی از برنامه های دارای اولویت مخابرات، پاسخگویی به نیازهای مخابراتی و ارتباطی مشتریان در راستای اصل مشتری مداری است اظهارداشت: اکیپ های مختلف مخابراتی با حضور پر رنگ خود در حوزه های ارتباطات سیار، ثابت و دیتا به منظور رفع نیاز های مشتریان در این رزمایش خدمت رسانی نمودند.

وی با اشاره به اینکه مجموعه مخابرات منطقه، همیشه و در همه حال آماده خدمتگذاری و ارائه خدمات با کیفیت مخابراتی به مشتریان هستند،خاطر نشان ساخت: مخابرات در این رزمایش با هدف ارائه خدمت صادقانه، پیگیری مطالبات و رفع مشکلات مخابراتی مردم و معرفی سرویس های جدید مخابراتی به مشتریان حضور چشمگیر داشته است.

مدیر مخابرات منطقه کردستان، با اشاره به اینکه توسعه و تقویت زیرساخت های مخابراتی استان در سرلوحه برنامه های مخابرات منطقه قرار دارد گفت: آساوله به عنوان اولین روستای استان از مزایای فیبر نوری بهره مند می شوند.

وی با اشاره به مزیت های استفاده از فیبر نوری عنوان کرد: ظرفیت نامحدود، بستر امن، امکان استفاده کامل از اینترنت اشیا، سیستم مبنتی بر آی پی و امکان هوشمند سازی از جمله امکانات و ظرفیت های استفاده از فیبر نوری است

وی عنوان کرد: با بهره گیری از خدمات فیبرنوری می توان سرویس های مختلفی از جمله اینترنت، سرویس‌های چند رسانه‌ای و سایر سرویس‌های بر بستر دیتا را با سرعت و کیفیتی بسیار بالاتر از کابل مسی در اختیار مشترکین قرار داد .

وی افزود: برای اجرای سرویس FTTH در آساوله، اعتباری بالغ بر 15 میلیارد ریال از محل اعتبارات داخلی تخصیص داده شده است .

حکمت در ادامه با اشاره به اینکه مخابرات کردستان به جدیدترین تجهیزات مخابراتی مجهز است، افزود: شاخص تکنولوژی مخابراتی کردستان که به مشتریان ارائه می شود از پیشرفته ترین شاخص های مخابراتی جهان است.

مدیر مخابرات منطقه کردستان با حضور خود در محل برگزاری این رزمایش به نیازها و سوالات مردم در حوزه های مخابراتی پاسخ دادند.