معاون فرمانداری ابرکوه گفت: دستگاه های فرهنگی در انتقال فرهنگ دفاع مقدس کم‌کاری کردند و باید تلاش کرد، دستاوردها برای جوانان تبیین شود که در این زمینه رسالت آموزش و پرورش بسیار سنگین است.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، علی‌اکبر اسحاقی معاون فرمانداری ابرکوه در نشست هماهنگی بزرگداشت روزهای سوم، 14 و 15 خرداد افزود: باید رشادت ها و ایثار رزمندگان را طوری که خوشایند جوانان باشد برای آنها تبیین کنیم.

وی با بیان اینکه فتح خرمشهر در عملیات بیت المقدس در سال 1361، عزت و عظمت اسلام و انقلاب را به دنیا نشان داد، اظهار کرد: رزمندگان، ایثارگران و شهدا در عملیات های مختلف جنگ تحمیلی به ویژه فتح خرمشهر کار بزرگی را انجام دادند.

معاون فرمانداری ابرکوه تصریح کرد: در این زمینه برخی مسئولان دستگاه های فرهنگی در انتقال فرهنگ دفاع مقدس کم‌کاری کردند و باید تلاش کرد ، دستاوردها برای جوانان تبیین شود که در این زمینه رسالت آموزش و پرورش بسیار سنگین است.

اسحاقی در ادامه خاطرنشان کردد: قیام امام خمینی در 15 خرداد سال 1342 (ره) مقدمه پیروزی انقلاب اسلامی در 22 بهمن سال 57 شد و امروز نام امام (ره) به خاطر این قیام در جهان می درخشد.