مدیر کل تامین اجتماعی استان اصفهان گفت: بالندگی تامین اجتماعی موجب تعالی کشور و رشد امنیت اجتماعی و روحیه کارآفرینی می شود.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، محمد گورابی گفت: در دوران مدیریت جناب آقای زدا در سازمان تامین اجتماعی شاهد تداوم تحقق برنامه ها، سیاست های سازمان با محوریت ارتقای کمی و کیفی خدمات بیمه ای، درمانی، فعالیت های اقتصادی و رشد رضایتمندی بیمه شدگان و شرکای  اجتماعی سازمان هستیم.

 وی با اشاره به حسن سوابق،  تجارب ارزنده تخصص ، تعهد و دلسوزی و مدیریت جهادی آقای زدا افزود: تجربه کار ایشان از صف تا ستاد همراه با خلاقیت، روابط عمومی بالا، بهره گیری از خرد جمعی و نخبگان جامعه بوده  که این صفات ارزش آفرین، شاخص های درستی برای هدایت و رهبری مدبرانه بزرگترین سازمان بیمه گر کشور می باشد.

گورابی با تاکید بر روحیه جهادی ایشان در تلاش برای ارتقای فرهنگ کار و بیمه و جایگاه تامین اجتماعی و ارایه خدمات به بیمه شدگان افزود: طراحی و ایجاد نرم افزار جدیدی برای توسعه خدمات غیرحضوری در ادامه نهضت آی تی بعنوان یک سیستم مدرن و به روز برای پاسخگویی سریع و اسان به بیمه شدگان، کارفرمایان و مشتریان سازمان که علاوه بر تسهیل دسترسی و مدیریت وقت و زمان موجب افزایش بهره وری و بالابردن راندمان کار  می شود، از جمله دستاوردهای مدیریت جناب آقای زدا بوده است. 

مدیر کل تامین اجتماعی استان اصفهان در ادامه با اشاره به این مهم که هم اکنون  بیش از ۶۵ خدمت سازمان تأمین اجتماعی از طریق این نرم افزار به جامعه هدف ارائه می شود، افزود: با بهره برداری از این نرم افزار میزان مراجعات حضوری به شعب تأمین اجتماعی کاهش قابل توجهی داشته که  این مهم علاوه بر جلب رضایت بیمه شدگان موجب ارتقای کیفی خدمات نیز می گردد.

وی با اشاره به کوتاه شدن زمان پرداخت مطالبات مراکز درمانی طرف قرارداد با سازمان تأمین اجتماعی، گفت: در این زمینه با تدابیر  زدا شاهد  تصمیمات موثری برای بروز رسانی پرداخت ها هستیم.

گورابی در ادامه از روحیه خستگی ناپذیر زدا در خدمت به قشر کارگر و خدمت به تولید گفت و افزود: سازمان تامین اجتماعی در پرتو بهره گیری از مشارکت شرکای اجتماعی در تمامی تصمیم گیری ها خوشبختانه با چشم انداز روشنی مواجه است بهمین منظور از تمام پتانسیل بالقوه و بالفعل در تمامی سطوح سازمان و در تمامی استانها در جهت رشد خدمات بهره گیری می شود.

وی نتیحه ی ثبات مدیریت ، تثبیت برنامه های درست و کارشناسی شده را موجب بالندگی بیشتر و  ارتقای همه جانبه خدمت رسانی سازمان تأمین اجتماعی دانست و گفت: بالندگی سازمان تأمین اجتماعی به افزایش بالندگی  و تعالی کشور کمک می کند چرا که این سازمان نقش مستقیمی در ایجاد امنیت کار و تولید دارد.

مدیر کل تامین اجتماعی استان اصفهان با گرامیداشت نام و یاد شادروان مرحوم نوربخش مدیرعامل فقید سازمان و شادروان مرحوم تاج الدین معاون حقوقی و پارلمانی  سازمان که در ماموریت کاری بر اثر سانحه بدرود حیات گفتند، افزود: جناب آقای زدا در ادامه برنامه های کاری و عملیاتی مدیرعامل فقید سازمان، خوش درخشیده است.

وی ادامه داد: تامین اجتماعی امروز حاصل تلاش های صادقانه و مخلصانه تیم مدیریتی مرحوم نوربخش و برنامه جامع کارشناسی و سیاست های کلی مدون شده تیم اجرایی ایشان است که ماحصل آن در یک جمله  ارتقاء جایگاه این سازمان و خدمت رسانی بهتر به جامعه تحت پوشش است. 

گورابی در ادامه به محور فعالیت ها و شاخص اقدامات این سازمان در دوره مدیریت  زدا که موجب رشد رضایتمندی ارباب رجوع و بیمه شدگان شده است اشاره کرد و افزود: مشارکت شرکای اجتماعی در کلیه فرایندهای کاری سازمان ،  پرداخت به موقع مستمری بازنشستگی، تسهیل فرآیند صدور و تجدید صدور از راه دور  دفترچه های درمانی ، ارایه کارت ملی به جای دفترچه درمان و  بخشودگی جرایم بیمه ای کارفرمایان از جمله این اقدامات بوده است.

مدیرکل تامین اجتماعی استان اصفهان به اهتمام این سازمان به مصوبات شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی و  ستاد تسهیل تولید اشاره کرد و گفت:سازمان تامین اجتماعی همواره همگام با دولت در اجرای برنامه های اقتصادی و با همکاری مجلس شورای اسلامی  در صدد رفع موانع و گلوگاه ها برای استقرار نظام تامین اجتماعی گام برمی دارد