نماینده ولی فقیه در هرمزگان عنوان کرد: یکی از عوامل گرانی‌ها خود مردم هستند، درست است که مدیریت دولت اشتباه است اما مردم هم مقصر هستند.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، آیت الله غلامعلی نعیم آبادی شب گذشته(29 اردیبهشت) در مراسم افطاری و دیدار طلاب، اساتید، علما و نخبگان حوزه علمیه استان هرمزگان، با اشاره به اهمیت تبادل اندیشه، گفت: باید در نظر داشت که امورات با تبادل فکری مرتفع می شود.

وی با بیان اینکه هیچ کاری به شکل ذهنی به پیش نمی رود بر عملگرایی و پیگیری در واقعیت تاکید کرد.

امام جمعه بندرعباس با بیان اینکه رهبری دلسوزی ویژه  نسبت به جامعه و روحانیت دارد، تصریح کرد: اگر جریان خمس راه بیفتد این دولت است که به ما نیاز دارد نه اینکه ما به دولت نیاز داشته باشیم.

نعیم آبادی با اشاره به اینکه دوستان و طلبه‌های عزیز در مساجد بعد از نماز بر روی منبر‌ها باید بحث‌های خمس و زکات را بیان کنند، اظهار کرد: ما خمس را درست تبلیغ نکرده‌ایم، مردم مسلمان هستند و اگر بگوییم مردم حتما عمل خواهند کرد.

وی با بیان اینکه  مردم ما مسائل شرعی را درست نمی‌دانند، اضافه کرد: بعد از نمازها و در منبرهایی که می‌روید  مسائل شرعی را بیان کنید و بگویید تا مردم آگاه شوند.

نماینده ولی فقیه در هرمزگان عنوان کرد: یکی از عوامل گرانی‌ها خود مردم هستند، درست است که مدیریت دولت اشتباه است اما مردم هم مقصر هستند، چرا باید مردم برای شکر صف بکشند؟

وی با اشاره به اینکه به اسلام عمل کنید، حرمت یک دیگر را نگه دارید، گفت: گاهی انتقادهای ما انتقاد نیست و تنها تخیل انتقاد است.

نعیم آبادی در پایان گفت: بیانیه گام دوم انقلاب را بخوانید و آن را تبیین کنید و به آن عمل کنید که در آن همه چیز است، بیانیه رهبری باید زمزمه‌ی جامعه‌ی ما باشد.