معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان اظهار داشت: سرمایه اصلی امام(ره) در انقلابش مردم بودند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، حسین خوش اقبال ظهر امروز در جلسه هماهنگی و برنامه ریزی راهپیمایی روز جهانی قدس و مراسم سی امین سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی(ره) و سالگرد قیام خونین 15 خرداد که در سالن شهدای گمنام استانداری برگزار شد اظهار داشت: امسال سی امین سالگرد ارتحال ملکوتی امام را پیش رو داریم که استان کردستان به دلیل بعد مسافتی، اعزام به مرکز را نخواهد داشت و مراسم در مرکز استان برگزار می شود.

خوش اقبال گفت:قدر شناسی از امام و شهدای انقلاب و عملکرد و نهضت امام خمینی(ره) وظیفه ی تک تک ماست.

وی عنوان نمود: ای کاش به همان اندازه که برای برنامه های دیگر وقت می گذاریم ، برای گرامیداشت کسی وقت بگذاریم که هر چه داریم از برکت اوست.

معاون سیاسی، امنیتی واجتماعی استاندار کردستان تصریح کرد: هر جا اسم امام و انقلاب است وظیفه ی شرعی و قانونی داریم از آرمان های انقلاب اسلامی دفاع کنیم.

خوش اقبال گفت: توقع داریم ادارات حضور پر رنگی در کنار مردم داشته باشند. مردم همیشه آماده اند ما هم باید همراه و در کنار  مردم باشیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان افزود: سرمایه اصلی امام(ره) در انقلابش مردم بودند، سرمایه اصلی امام در پیروزی هشت ساله دفاع مقدس مردم بود و امروز هم سرمایه اصلی ما در رابطه با جنگ اقتصادی که بر علیه ما شروع شده مردم است.