به مناسبت روز جهانی ارتباطات نمایشگاه" فضای بدون توقف " 29 اردیبهشت ماه در اتاق بازرگانی اصفهان برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، مدیر فرهنگسرای تخصصی رسانه  گفت:   با همکاری مرکز آسیب شناسی و سلامت فضای تولید و تبادل اطلاعات استان اصفهان و معاونت فضای مجازی سازمان صدا و سیمای مرکز اصفهان به مناسبت روز جهانی ارتباطات در حاشیه جشنواره فرهنگی روابط عمومی استان در محل اتاق بازرگانی نمایشگاه" فضای بدون توقف " را روز 29 اردیبهشت از ساعت 17 الی 20  برگزار می شود.

فاطمه شفیعی بیان داشت: در این نمایشگاه 30 قاب با طرح های گرافیکی با مضمون شبکه های اجتماعی، پیام رسان ها و راههای ارتباطی نوین  می باشد.

وی افزود:  این که بدانیم کدام خبر رسانه ها معتبر و کدام نا معتبر است. یعنی توانایی تشخیص راستی و درستی اخبار و دیگر پیام های رسانه ای  با توجه به گسترش تاثیر دنیای مجازی بر دنیای واقعی  در اولویت است  سازمان جهانی یونسکو نیز یکی  از شاخصه های با سوادی در دنیای امروز را داشتن سواد رسانه ای می داند.

مدیر فرهنگسرای تخصصی رسانه گفت: برنامه های جنبی نمایشگاه " فضای بدون توقف " برگزاری میزگرد های رسانه ای به صورت فردی و گروهی  و تهیه گزارش هایی با موضوع پیام رسان های مدرن، فرصت ها و آسیب های دنیای مجازی باشد.

لازم به ذکر است؛ علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر از نمایشگاه " فضای بدون توقف " می توانند با شماره تلفن فرهنگسرای رسانه  35544096  تماس بگیرند.