فرمانده انتظامی شهرستان بندر عباس گفت: مأموران با انجام اقدامات پلیسی و گسترش چتر اطلاعاتی شرور و قاتل فراری را دستگیر کردند.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، سرهنگ محمد اسماعیل مشایخ گفت: با توجه به شرارت، چند فقره تیراندازی، ایجاد قدرت نمایی و رعب و وحشت توسط یکی از اراذل و اوباش سطح شهرستان بندرعباس به هویت «س. ب» که تحت تعقیب دستگاه قضا از جمله شهرستان ارومیه به جرم قتل است، دستگیری وی در دستور کار مأموران انتظامی شهرستان بندرعباس قرار گرفت.

وی افزود: مأموران با انجام اقدامات پلیسی و گسترش چتر اطلاعاتی، پاتوق متهم را در یکی از محلات شهرستان شناسایی و با هماهنگی قضائی این شرور سابقه دار در یک عملیات غافلگیرانه و ضربتی پلیسی بدون هیچ گونه تنش و درگیری دستگیر شد.

این مسئول انتظامی بیان داشت: از محل اختفای وی مقدار 535 گرم مواد مخدر از نوع شیشه، یک قبضه سلاح جنگی به همراه 3 تیغه خشاب و 220 عدد تیر جنگی کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامی شهرستان بندرعباس با اشاره به اینکه تحقیق از متهم جهت کشف سایر جرائم احتمالی همچنان ادامه دارد، گفت برابر فرمایشات مقام معظم رهبری برهم زدن امنیت مردم خط قرمز پلیس است که با قدرت و در چارچوب قانون با برهم زنندگان امنیت برخورد خواهد شد.