رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی هرمزگان گفت: هجده 18 اخلالگر نظم عمومی در اجرای طرح ضربتی ارتقای امنیت اجتماعی در شهر بندرعباس دستگیر شدند.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، سرهنگ علی اصغر عبادی نیک از دستگیری 18 اخلالگر نظم عمومی در اجرای طرح ضربتی ارتقای امنیت اجتماعی در شهر بندرعباس خبر داد.

وی با بیان اینکه مامورین پلیس امنیت عمومی استان هرمزگان در یکماه گذشته با قاطعیت تمام نسبت به اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و مقابله با اخلال گران نظم و امنیت عمومی در شهر بندرعباس اقدام نمودند، در تشریح این خبر گفت: این طرح ها با هدف افزایش ضریب احساس امنیت شهروندان در سه مرحله جداگانه در در 6 محله آلوده و جرم خیز شهر بندرعباس اجرا شد.

رئیس پلیس امنیت هرمزگان ادامه داد:  تعداد 18 نفر از اراذل و اوباش، مزاحمین خیابانی و نوامیس و مخلان نظم عمومی دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه متهمان تعداد 4 هزار و 700 عدد انواع قرصهای روانگردان، 2 هزار سی سی مایع متادون، 23 لیتر مشروبات الکلی و 9 تیغه چاقو و قمه کشف و ضبط شد.

عبادی نیک با بیان اینکه متهمان جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند از عموم شهروندان خواست در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه بی نظمی در محلات، از طریق سامانه 110 به پلیس اطلاع دهند تا در کمترین زمان ممکن نسبت به شناسایی جرم و دستگیری مجرمان اقدام گردد.