نماینده ولی فقیه در هندوستان، از مدرسه سازی شیعیان این کشور در مناطق سیل زده لرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج لرستان، حجت الاسلام مهدی مهدی پور نماینده ولی فقیه در هند، از مدرسه سازی شیعیان این کشور در مناطق سیل زده لرستان خبر داد.

بر اساس این گزارش، نماینده رهبری در هندوستان در جریان دیدار با آیت الله سید احمد میرعمادی نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد، گفت: شیعیان هندوستان، با فروش زیور آلات و جمع آوری مبالغی، قصد احداث مدرسه در مناطق سیل زده لرستان را دارند.

نماینده رهبر انقلاب در هندوستان، تصریح کرد: پس از سیل لرستان، شیعیان هندوستان با کمک 5 میلیارد تومانی خود، زمینه احداث مدرسه در مناطق سیل زده لرستان را فراهم آوردند.

حجت الاسلام مهدی پور، تاکید کرد: حس نوع دوستی مردم هند به ویژه شیعیان در این حد است که با توجه به مشکلات اقتصادی این کشور، سعی کردند تا کمک های انسان دوستانه خود را به این نمایندگی تحویل دهند و در کمک به شیعیان سیل زده ایران مشارکت کنند.

وی، گفت: جا دارد تا به نمایندگی از ملت شریف ایران به ویژه مردم سیل زده لرستان، از شیعیان هندوستان که در این امر خیر مشارکت کردند تقدیر و تشکر کنم و امیدوارم که این اقدام در توسعه همه جانبه لرستان تاثیرگذار باشد.