استاندار اصفهان خبر داد

استاندار اصفهان گفت: در مذاکره با مسوولان بانک مرکزی تصویب شد که تسهیلات بانکی استان اصفهان تا 4برابر افزایش پیدا کند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، عباس رضایی در جمع صنعتگران وفعالان اقتصادی شهرضا و شهرک صنعتی رازی بیان کرد: با مذاکره با مسوولان بانک مرکزی ودر حضور رییس کل بانک مرکزی تصویب شد که تسهیلات بانکی استان اصفهان تا 4 برابر افزایش پیدا کند.

وی افزود: محدودیت‌هایی که در ادارات و بانک‌های مختلف وجود دارد به دلیل قوانین بالادستی و شرایط کشور است نه اینکه مدیران و کارمندان بخواهند با صنعتگران مقابله کنند و مانعی برای آنها باشند.

مقام ارشد استان اظهار داشت: یکی از دلایل عمده مشکلات ارزی و صادرات امروز ، اقدامات اخیر ترامپ رییس جمهوری آمریکا است.

رضایی با اشاره به اینکه حل مشکلات صنعتگران  نیازمند عزم همگانی است، گفت: باید همه شرایط در نظر گرفته شود، بخشی از مشکلات  نیز داخلی است.

بازدید استاندار اصفهان از شهرک صنعتی رازی

وی از صنعتگران خواست: تا بانک ها و دستگاه های اجرایی که از مصوبه های ستاد تسهیل و رفع موانع تولید، تمکین نمی کنند را معرفی کنند.

مقام ارشد استان گفت: صنعتگرانی که بدهکار بانکی هستند و از طرفی از دستگاه های دولتی نیز طلبکار هستند می توانند آن را تهاتر کنند.

استاندار اصفهان اعلام کرد: من به همراه معاونان اقتصادی و توسعه منابع بدون نیاز به وقت قبلی از ساعت ۱۵ تا ۱۸ روزهای یکشنبه در استانداری اصفهان آماده پاسخگویی در حوزه صنعت، معدن و بازرگانی هستیم.

به گزارش موج، استاندار اصفهان امروز از واحدهای تولیدی در شهرک صنعتی رازی شهرستان شهرضا دیدن و از نزدیک با صنعتگران گفتگو کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها