مدیر کل راهداری اردبیل مطرح کرد؛

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل از فعالیت 68 شرکت حمل و نقل بار و مسافر در سطح استان اردبیل خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، علی رحمتی امروز در در جلسه کمیسیون ماده 12 اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اظهار کرد: در حال حاضر 9 شرکت حمل و نقل بار و 59 شرکت حمل و نقل مسافر در سطح استان فعالیت دارند.

وی با اشاره به اینکه تخلفات کالا، مسافر و ترافیک ناوگان عمومی حمل و نقل جاده ای این استان در کمترین زمان بررسی می شود افزود: به منظور تکریم ارباب رجوع و کیفیت بخشی به خدمات از هیچ کوتاهی و تخلفی چشم پوشی نمی کنیم.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل افزود: حمل و نقل ایمن مسئولیت اصلی ناوگان جاده ای است و بر همین اساس کمیسیون های ماده 11 و 12 واحد حقوقی به صورت مستمر فعالیت شرکت ها را رصد می کنند.

رحمتی بیان کرد: سال گذشته 19 جلسه در کمیسیون ماده 11 و 15 جلسه در کمیسیون ماده 12 تشکیل شده و بعد از بررسی پرونده ها 320 رای در کمیسیون ماده 11 و 53 رای در کمیسیون ماده 12 صادر شده است.

وی تصریح کرد: در پی بررسی پرونده ها تخلف چهار شرکت باری نیز محرز شده که به دلیل عدم پرداخت کرایه رانندگان و مغایرت دربارنامه صادره بوده است.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل با بیان اینکه تعداد ناوگان حمل و نقل جاده ای استان 7600 دستگاه است، افزود: 12 هزار و 200 راننده نیز در این ناوگان خدمات ارائه می کنند.

 

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها