شهردار اردبیل گفت: در ایام مبارک رمضان در مکان های پرتردد ایستگاه های صلواتی افطاری ساده برای روزه داران و شهرندان اردبیلی توزیع می شود.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، حمید لطف اللهیان امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد:در ایام مبارک رمضان در مکان های پرتردد ایستگاه های صلواتی افطاری ساده برای روزه داران و شهرندان اردبیلی توزیع می شود.


وی افزود: ایستگاه های صلواتی افطاری از نخستین روز ماه مبارک رمضان آغاز شده است و تا پایان این ماه ادامه خواهد داشت.

شهردار اردبیل تصریح کرد: برنامه های مختلف و متنوعی برای این ماه شده که در طول ماه مبارک رمضان اجرا خواهد شد و هدف اصلی از برگزاری این  تقویت شعائر دینی و مذهبی است.

مراسم ختم قرآن با شعار "سی روز سی جزء"

شهردار اردبیل با اشاره به اینکه مراسم ختم قرآن با شعار "سی روز سی جزء" با هدف تعمیق انس و الفت شهروندان با مفاهیم قران در فرهنگسرای بانوان و فرهنگسرای زنده یاد سرهنگ اصلانیان واقع در پارک بنی هاشم برگزار می‌شود، افزود: کارگاه آموزشی آداب تغذیه در رمضان نیز جزو برنامه‌هایی است که ویژه بانوان بوده و در فرهنگسرای بانوان برگزار خواهد شد.

لطف‌اللهیان بیان کرد: سه‌شنبه‌های مهدوی هر سه‌شنبه، دعای توسل و کارگاه سبک زندگی اسلامی و مهدوی از دیگر برنامه‌های اجرایی در طول ماه رمضان خواهد بود و ضروری است نشاط معنوی در بین شهروندان ارتقا یافته و روزه‌داران از فضایل ماه مبارک رمضان بهره‌مند شوند.

خدمات رسانی اتوبوس‌های شهرداری اردبیل در طول شب‌های قدر

وی از آمادگی خدمات رسانی اتوبوس‌های شهرداری اردبیل در طول شب‌های قدر خبر داد و گفت: اجرای برنامه‌های فرهنگی اجتماعی و مذهبی در دستور کار شهرداری اردبیل قرار دارد و این نهاد مردمی تمام توان خود را برای خدمات‌رسانی به شهروندان به کار گرفته تا منجر به ارتقای رضایتمندی شهروندان شود.