استاندار مازندران تاکید کرد:

استاندار مازندران گفت : کمیته پایش و جلوگیری از فراریان مالیاتی در مازندران تشکیل می شود .

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، احمد حسین زادگان امروز در جلسه شورای توسعه و برنامه ریزی  استان با اشاره به لزوم آسیب شناسی بودجه سال 97 مازندران و ایجاد کار گروه تخصصی برای پیگیری هزینه کرد اعتبارات طرح های ملی و استانی اظهار داشت: با توجه به اینکه 90 درصد درآمدهای استان از محل در آمدهای مالیاتی است،کمیته ای برای رصد فراریان مالیاتی تشکیل می شود .

وی با بیان اینکه ظرفیتهای بودجه ای تهاتری 3 جانبه اسنادی در مازندران استفاده نشده است ادامه داد : با تشکیل کمیته رصد ظرفیتهای این بخش نیز بازنگری خواهد شد .

استاندار مازندران تصریح کرد : پارسال به علت کم رغبتی بخش خصوصی و کم تحرکی دستگاه های اجرایی واگذاری طرح های عمرانی به درستی صورت نگرفت  که این موضوع هم در برنامه ریزی سال 98 دنبال می شود .

نماینده عالی دولت درمازندران همچنین به تمرکز اجرای طرح های پسماند و فاضلاب درمازندران اشاره  و خاطرنشان کرد : 281 میلیون دلار  تسهیلات بانک اسلامی برای طرح های آب و فاضلاب اختصاص یافت .

رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران هم با اشاره به 5 هزار طرح نیمه تمام استان و برنامه ریزی این سازمان  امسال برای تکمیل طرحهایی با پیشرفت 80 درصدی افزود : هزا ر و 600 طرح نیز امسال با وجود انقباضات بودجه ای در استان بهره برداری می شود .

احمد غلامی راد اجرای طرح های مدیریت پسماند و تفکیک زباله مبدا با تصفیه شیرابه ها را اولویت های اعتباراتی  سال98 عنوان کرد .

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها