موج
کدخبر : ۲۷۷۱۵۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-277153

محمدعلــی گرزین به مناسبت گرامیداشت هفته معلم در دبیرستان شهدای دانش آموز مطرح کرد:

مدیر مخابرات منطقه همدان به مناسبت گرامیداشت هفته معلم با حضور در دبیرستان شهدای دانش آموز همدان ضمن اشاره به مباحث آموزشی، عملکرد کارکنان و شفافیت در رفتار به افزایش بکارگیری بستر اینترنت در فضاهای آموزشی تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، محمدعلــی گرزین ، مدیر مخابرات منطقه همدان به مناسبت گرامیداشت هفته معلم با حضور در دبیرستان شهدای دانش آموز همدان در بین دانش آموزان و معلمان این دبیرستان حاضر شد.

هفته معلم 2

گرامیداشت هفته معلم در دبیرستان شهدای دانش آموز

گرزین ضمن گرامیداشت هفته معلم و عرض تبریک به معلمان این دبیرستان، اظهار داشت: فاصله بین مدیریت و کارکنان یکی از موانعی است که در مسیر توسعه وجود دارد و این فاصله با آموزش ها و رعایت مواردی بایستی حذف شود.

وی بیان کرد: والدین خود بایستی در خانواده به عنوان الگوی رفتاری قرار گیرند وعملکردشان دارای شفافیت باشد و اگر فرزند خود را از اموری نهی کردند از سوی فرزندان شکل عملی و باورپذیر به خود گیرد.

هفته معلم 1

مدیر مخابرات منطقه همدان مطرح کرد: بایستی در ارتباط با یکدیگر قدرشناسی لازم را لحاظ کنیم و در انجام اموری که به عهده می گیریم مسئولیت پذیر باشیم.

گرزین در دبیرستان شهدای دانش آموز ضمن اشاره به هفته معلم و گرامیداشت هفته معلم اظهار داشت: می توان از بستر اینترنت در مباحث مرتبط به آموزش بهره برد و بایستی در فضای اینترنت حرف برای گفتن داشته باشیم.

گرزین با اشاره به اینکه ممکن است تا 10 سال آینده هیچ سیم کارتی وجود نداشته باشد و از بازار حذف شود، عنوان کرد: با رشد مباحث مربوط به ماهواره دیگر سیم کارت و اپراتوری وجود نخواهد داشت و  باید برای این شرایط و برای این حوزه برنامه ریزی های لازم صورت پذیرد.


هفته معلم 4

وی تصریح کرد: ارتباط بین سرویس دهنده و حوزه علمی فرهنگ باید رشدپیدا کرده و تقویت شود.

مدیر مخابرات منطقه همدان به مناسبت گرامیداشت هفته معلم در بین معلمان شهدای دانش آموز گفت: خانواده ها باید چگونگی برخورد و رویکردشان نسبت به فضای مجازی را بدانند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها