موج

دبیرهیات بسکتبال اردبیل:

دبیرهیات بسکتبال استان اردبیل گفت: رقابت های لیگ استانی بسکتبال امسال در رده های سنی مختلف در سطح استان اردبیل برگزار خواهد شد.

عادل اقبالی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری موج اردبیل، با اشاره به برگزاری لیگ استانی بسکتبال در اردبیل اظهار کرد: رقابت های لیگ استانی بسکتبال امسال در رده های سنی مختلف در سطح استان اردبیل برگزار خواهد شد.

وی افزود: لیگ بسکتبال با نام مرحوم  محمد رضا غیور برگزار می شود و در سال جدید با برنامه ریزی های صورت گرفته از سوی هیات بسکتبال استان اردبیل  این فرصت فراهم شده است که ورزشکاران در تمامی رده های سنی در این رقابت های حضور داشته باشند.

دبیر هیات بسکتبال استان اردبیل تصریح کرد: هدف اصلی ما از برگزاری این نوع مسابقات افزایش ورزشکاران این رشته ورزشی است تا خود را در این رقابت ها از نظر فنی ارزیابی کنند تا هرچه بهتر از نکات ضعف و قوت خود آگاه شوند.

وی اضافه کرد: بی شک برگزاری  این نوع  مسابقات این فرصت را برای بسکتبالست های اردبیلی مهیا خواهد ساخت که استرس رقابت هایشان کاهش یابد و به مرور زمان بدون کوچک ترین ترسی آماده رقابت با هر تیم قدرتمندی باشند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

نظرات:
 • پاسخ

  سلام
  خواهشا جوک ننویسید
  هیئت بسکتبالی که سالن های تمرینی خودشو تو شهرستان اردبیل از دست داده، شهرستان های نیر و نمین و بیله سوار و پارس اباد و گرمی و هیرش تعطیله ! سرعین و مشگینش تشریفاتی! و فقط خلخالشه که واقعا بسکتبال داره میخواد چه لیگی بزاره؟ به غیر بایشگاه اقای جوان امانی بایشگاهی عملا فعال نیست در شهرستان اردبیل!
  هیئتی که خبری نیست از کارت های مربیگری کلاس های برگزار شدش!
  بهتره این هارم پوشش داد.

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها