مدیرعامل تاکسیرانی کرمانشاه گفت: در سال 97 امداد تاکسی رایگان سازمان تاکسیرانی به بیش از یک هزار 273 دستگاه تاکسی که دچار نقص فنی شده بودند خدمات‌رسانی کرده است.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، سجاد سلیمانی در خصوص اقدامات امداد تاکسی رایگان کرمانشاه در سال گذشته ابراز داشت: سازمان تاکسیرانی کرمانشاه باهدف خدمات‌رسانی مطلوب به رانندگان تاکسی و رفاه حال شهروندان برای اولین بار در کشور اقدام به راه‌اندازی امداد تاکسی رایگان کرمانشاه کرده است.

وی تأکید کرد: با توجه به وجود حدود 10 هزار دستگاه تاکسی گردشی، مسیری و آژانس در شهر کرمانشاه که رانندگان این خودروها در طول روز حدود یک‌میلیون سفر درون‌شهری انجام می‌دهند و یکی از مهم‌ترین مشکلات آنان خرابی خودروست که تعمیر آن هزینه و وقت زیادی از آنان می‌گیرد، به فکر ارائه خدمات رایگان به آنان افتادیم و خوشبختانه از سال گذشته ارائه این‌گونه خدمات رایگان به رانندگان تاکسی میسر شده است.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی کرمانشاه افزود: رانندگان تاکسی‌ها در شهر کرمانشاه به‌محض خرابی خودرو خود می‌توانند به‌طور شبانه‌روزی با شماره تلفن‌های 38211948 تماس بگیرند و واحد امداد تاکسی رایگان در محل حاضرشده یا خودرو را عیب‌یابی و رفع نقص می‌کنند و یا به محل مورد تقاضای راننده انتقال می‌دهد و این خدمات کاملاً رایگان است.