روز گذشته مرحله استانی هشتمین دوره مسابقات ملی مناظره در هرمزگان با قهرمانی تیم فرهنگ به کار خود پایان داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، روز گذشته فینال مرحله استانی هشتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویی نشان خواجه نصیرالدین طوسی در هرمزگان در جهاد دانشگاهی بندرعباس بین دو تیم فرهنگ از دانشگاه علمی کاربردی هرمزگان و سایدیس از دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان برگزار گردید.

تیم فرهنگ به عنوان تیم موافق و تیم سایدیس به عنوان تیم مخالف با گزاره ی «باید از هنر فاخر در مقابل هنر عامه پسند حمایت نهادی و دولتی کرد» از مواضع خود دفاع کردند که در پایان تیم فرهنگ با ترکیب  جهانگیر سایانی، مهین حیدری، سعید قادری و مریم عبادیان توانست با نتیجه 85 بر 83 از سد تیم سایدیس با ترکیب پرستو ماهور، عبدالعلی طوسی، نرجس لیاقت و سام تدین بگذرد و به عنوان نخست مرحله استانی هشتمین دوره مسابقات ملی مناظره در هرمزگان دست یابد.

مسابقات ملی مناظره هرمزگان

گفتنی است که تیم امیر کبیر نیز با ترکیب امیرحسین یزد فاضلی، کارن کوهرانی، میلاد شجری پور و امیر محمدیار به دلیل انصراف رقیب خود به عنوان سومی رسید.

تیم های اول تا سوم مرحله استانی به عنوان نمایندگان هرمزگان در مرحله ی منطقه ای هشتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویی نشان خواجه نصیرالدین طوسی حضور خواهند داشت.

مناظره دانشجویی

به گزارش موج، مرحله استانی این دوره از مسابقات با شرکت 32 تیم از 9 دانشگاه هرمزگان برگزار شد.