مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان از اصلاح شبکه فرسوده برق ملایر به میزان مبلغ 5 میلیارد و 200 میلیون تومان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، محمد مهدی شهیدی، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان ظهر شنبه 14 اردیبهشت ماه در آئین تکریم و معارفه قائم مقام مدیریت عامل و مدیر توزیع نیروی برق شهرستان ملایر با بیان اینکه اصلاح شبکه فرسوده برق شهرستان ملایر را به مدت 3 سال از طریق شرکت توانیر پیگیری کردیم، گفت: فاز اجرایی این طرح آغاز شده و امسال 5 میلیارد و 200 میلیون تومان به این امر تخصیص یافته است.

 

نصب 250 پایه در راستای اصلاح شبکه فرسوده برق ملایر

شهیدی با بیان اینکه 250 پایه در موقعیت ها و محل های مشخص نصب شده و انشعابات مربوطه نیز به زودی وصل می شود، افزود: أخذ این مقدار اعتبار یک نقطه امید برای صنعت برق ملایر محسوب می شود به طوریکه با این اعتبار بخش اعظمی از مشکلات حوزه برق این شهرستان مرتفع می شود.

وی با بیان اینکه از محل دریافت عوارض نیز اعتبارات خوبی را برای رفع مشکلات شبکه برق روستاهای ملایر در نظر گرفته ایم، اظهارکرد: این مبلغ یک میلیارد و 100 میلیون تومان است که برای اصلاح شبکه برق در روستاهای اولویت دار تخصیص یافته است.

وی با اشاره به اینکه رفع مشکلات برق منطقه مسکن مهر ملایر نیز در اولویت ما قرار دارد و پیمانکار مربوطه ظرف چند روز آینده تعیین می شود، عنوان کرد: مرکز دیسپاچینگ برق جنوب استان همدان به عنوان یک مرکز عملیاتی در مدیریت بحران، در ملایر احداث می شود.

شهیدی با بیان اینکه 14 خطوط بحرانی و ناپایدار در سطح شهرستان ملایر شناسائی شده است، گفت: در تلاش هستیم تا اعتبارات لازم را برای رفع مشکلات این خطوط جذب کرده و تخصیص دهیم.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان با اشاره به اینکه امسال پروژه های مهمی با صرف بودجه ای قریب به 13 میلیارد تومان در ملایر درحال احداث و پیگیری است، خاظرنشان کرد: از ظرفیت مهندس بادامی مدیریت قبلی برق ملایر در ستاد مدیریت استان به عنوان مجری طرح های کاهش پیک بهره می گیریم.

شهیدی با تقدیر از زحمات 5 ساله بادامی، برای فریبزر امیدی به عنوان مدیر جدید توزیع برق ملایر آروزی موفقیت کرد و یادآور شد: وی 24 سال سابقه فعالیت در این زمینه را دارد و از خانواده ایثارگران و جانبازان است.

وی اصلاح شاخص های فعلی و ارتقای شبکه برق ملایر را خواستار شد و اظهارکرد: توجه به روستاها و مناطق حاشیه شهر ملایر برای رفع مشکلات برق رسانی را باید در اولویت قرار داد.

 مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان  در آئین تکریم و معارفه قائم مقام مدیریت عامل و مدیر توزیع نیروی برق شهرستان ملایر با بیان اینکه اصلاح شبکه فرسوده برق شهرستان ملایر را به مدت 3 سال از طریق شرکت توانیر پیگیری کردیم، گفت: فاز اجرایی این طرح آغاز شده و امسال 5 میلیارد و 200 میلیون تومان به این امر تخصیص یافته است.

گفتنی است؛ در این مراسم از زحمات 5 ساله امیر حسین بادامی تجلیل شد و طی حکمی فریبرز امیدی به عنوان قائم مقام مدیر عامل و مدیر توزیع برق ملایر معرفی شد.