موج
کدخبر : ۲۷۶۴۹۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-276491

معاون وزیر ورزش و جوانان:

معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش وجوانان گفت : سلامت جامعه نیازمند توجه است که دراین راستا باید تمامی دستگاه ها روی کار بیایند.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، عبدالحمید احمدی صبح امروز در اولین همایش بین المللی و سومین همایش ملی تازه های پژوهشی درعلوم ورزشی که سالن بصیرت دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد افزود : موضوع ورزش و نهادینه کردن آن در جامعه بسیار مهم وحائز اهمیت است که برای گسترش ورزش درجامعه باید تمامی دستگاه ها دست بکار شوند.

وی درادامه افزود : امروزه شرایط زندگی طوری شده که مردم خودبخود از ورزش فاصله گرفتند و باید کاری کنیم که مردم خود مشتاق به امر ورزش شوند.

معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش وجوانان تصریح کرد : ماباید برای پاسخگویی به نیاز جمعیت کشور به ورزش پاسخگو باشیم و دراین راستا تمامی دستگاه ها ونهادها باید تلاش کنند تا جامعه سالم داشته باشیم .

احمدی گفت : حال حاضر نیازمند دانش افزایی و ارتفا دانش مردم در ورزش هستیم اینکه فعالیت بدنی از سبد زندگی مردم حدف شود به هبچ وجه قابل قبول نیست.

وی در ادامه با اشاره روز معلم و تبریک این روز به معلمان جامعه گفت : باید همگی قدردان معلمان باشیم که از وجود خود برای تربیت نسلهای آینده مایه می گذارند و به راستی که به تعبیر حضرت امام(ره) شغل انبیا را انتخاب کردند.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها