موج

مدیرکل آموزش و پرورش اردبیل خبر داد؛

دومین المپیاد ورزشی فرهنگیان استان اردبیل با حضور مدیرکل آموزش و پرورش و مسئولان استانی و شهرستانی در سالن امام خمینی (ره) اردبیل برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، احمد ناصری در مراسم افتتاحیه دومین المپیاد ورزشی فرهنگیان استان اردبیل افزود: امیدواریم این المپیاد در جهت توسعه ورزش فرهنگیان در تمامی استان ها برگزار شود.

وی با بیان اینکه این المپیاد ورزشی در راستای عمل به ساحت های سند تحول بنیادین انجام می شود، اظهار داشت: ایجاد نشاط، پویایی و انگیزه در فرهنگیان از جمله اهداف برگزاری این المپیاد می باشد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل تقویت کارگروهی و ایجاد انس و الفت در بین فرهنگیان را از جمله اهداف دیگر این رقابت ها عنوان کرد و افزود: اقدامات خوبی برای توسعه ورزش دانش آموزان و فرهنگیان در برنامه توسعه ششم و برنامه سالانه کشور در نظر گرفته شده است که جای بسی امیدواری است اجرای این برنامه ها باعث تقویت نیروی جسمی و روحی در فرهنگیان و دانش آموزان شود.

ناصری با اشاره به اقدامات معاونت تربیت بدنی و سلامت وزارت در راستای توسعه ورزش در مدارس تصریح کرد: اجرای برنامه هایی همچون حیاط پویا، المپیادهای درون مدرسه ای و... نشاندهنده توجه جدی وزارت متبوع به امر ورزش فرهنگیان و دانش آموزان است که موجب تحرک ویژه ای در مدارس شده است.

وی همچنین به سیل اخیر که موجب وارد شدن خسارت های زیادی به هموطنانمان شد، اشاره کرد و گفت: مشارکت در کمک رسانی به سیل زدگان به خصوص فرهنگیان و دانش آموزان این مناطق یک وظیفه دینی و ملی است.   

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها