مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل از مشارکت حدود 250 هزار نفر در برنامه های ورزش همگانی و روستایی در فروردین ماه 1398 خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، بهرام آقاخانی امروز در جمع خبرنگاران افزود: در راستای منویات مقام معظم رهبری و اهداف عالیه نظام اسلامی، از آغاز سال 1398 همچنان برنامه های مربوط به ورزش همگانی و روستایی را با جدیت کل پیگیری کردیم و باوجود شرایط نامساعد آب و هوایی در اکثر نقاط استان تقریبا تمام برنامه های پیش بینی شده را انجام دادیم.

وی بیان کرد: در فروردین ماه بیش از 1550 برنامه توسط گروه توسعه ورزش همگانی و روستایی در سرتاسر استان برگزار شد که ورزش صبحگاهی، مسابقات ورزشی و برنامه های فرهنگی به ترتیب بیشترین تعداد را داشتند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل تصریح کرد: در این تعداد برنامه که در دو بخش آقایان و بانوان برگزار شد، نزدیک به 250 هزار نفر شامل 147 هزار و 700 نفر از آقایان و 98 هزار و 655 نفر از بانوان مشارکت داشتند.

آقاخانی در عین حال گفت: برنامه های ورزش همگانی و روستایی را همچنان با مشارکت و علاقمندی مردم و به لطف تلاش مسئولان بخش های مختلف با جدیت ادامه خواهیم داد و اجازه نخواهیم داد که برخی موارد منفی همانند شرایط نامساعد جغرافیایی و ... در این برنامه ها خللی ایجاد کند.