استاندار اصفهان گفت: اصلی‌ترین دغدغه مردم اصفهان مسائل مربوط به آب است که در این رابطه لازم است که مشکلات آب به دور از مسائل سیاسی و احساسی مدیریت و حل شود.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، عباس رضایی در نشست اعضای ادوار شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به اینکه کلیدی‌ترین و اصلی‌ترین دغدغه مردم اصفهان مسائل مربوط به آب است، تصریح کرد:مشکلات آب باید به دور از مسائل سیاسی و تنها درجهت رضای خداوند و جلوگیری از تخریب یک تمدن، مدیریت و حل شود.

وی افزود: حضور اعضای سابق و کنونی شورای شهر در کنار یکدیگر نشانه دلسوزی آنان برای نظام است.

رضایی بیان اینکه اگر امروز در اصفهان نقاط مثبت و منفی را شاهد هستیم، نتیجه اقدامات همه مدیران و مسئولان در سال‌هایی است که از عمر انقلاب اسلامی می‌گذرد، تصریح کرد: در خصوص مشکلات شهر همچون ترافیک کسی نمی‌تواند خود را مبرا بداند.

وی با اشاره به اینکه کلیدی‌ترین و اصلی‌ترین دغدغه مردم اصفهان مسائل مربوط به آب است، تصریح کرد:مشکلات آب باید به دور از مسائل سیاسی و تنها درجهت رضای خداوند و جلوگیری از تخریب یک تمدن، مدیریت و حل شود.

مقام ارشد استان با اشاره به اینکه در خصوص مسئله آب باید از احساسی عمل کردن پرهیز شود، تاکید کرد: تمام تلاش مدیریت استان در جهت رفع این مطالبه اصلی مردم بکار گرفته شده است.

عباس رضایی با بیان اینکه ستاد احیای زاینده‌رود باید ۱۵ سال پیش تشکیل می‌شد، اظهارداشت: برای حل بحران آب از همه مسئولین ذیربط کمک گرفته شده و از ظرفیت‌های استان برای آن استفاده شده است.

وی اضافه کرد: درخصوص مسئله آب هماهنگی بین نمایندگان مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی ایجاد شده است و آقایان عابدی، فولادگر و موسوی لارگانی به عنوان نماینده نمایندگان مجلس در مسئله آب ورود پیدا کرده‌اند.

عباس رضایی با اشاره به وظایف شوراها تاکید کرد: شوراها باید در مرحله خرد جمعی تنها به شهرها بسنده نکنند.

استاندار اصفهان با اشاره به اینکه ایجاد اشتغال به تنگ نظری‌ها و محدودیت‌ها دچار شده، تاکید کرد: باید دست در دست هم دهیم تا بار دیگر آهنگ رشد اصفهان را که در سال‌های اخیر کاهش یافته، بهبود دهیم.