استاندار اردبیل گفت: لازم است در حوزه گردشگری اقدامات ویژه ای انجام گیرد تا بتوانیم اردبیل را به برند گردشگری کشور تبدیل کنیم.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، اکبر بهنام جو در جلسه بررسی اعتبارات عمرانی و زیرساختی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل، گفت: لازم است در حوزه گردشگری اقدامات ویژه ای انجام گیرد تا بتوانیم اردبیل را به برند گردشگری کشور تبدیل کنیم.

وی گفت: قابلیت هایی همچون آب درمانی ها، گردشگری سلامت، پل های معلق و پیست های اسکی می تواند اردبیل را در فصل سال به مقصد اصلی گردشگران داخلی و خارجی تبدیل کند.

استاندار اردبیل بیان کرد: احداث هتل های ۵ ستاره از جمله اصلی ترین زیرساخت هایی است که وجود آن برای پذیرایی از میهمانان ویژه و خارجی در استان لازم بود که در این خصوص نیز اقدامات قابل توجهی در حال انجام است.

نادر فلاحی، مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل نیز در این جلسه افزود: با اقداماتی که در سطح استان در حال انجام است قطعا اردبیل در سال برقله گردشگری کشور قرار خواهد گرفت.

وی عنوان کرد: سعی ما جذب حداکثری بودجه ها در حوزه عمرانی و زیرساختی است تا بتوانیم برنامه های اداره کل را به صورت ویژه پیش ببریم.