مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان اظهار داشت: با افتخار جامعه کاگری کردستان 33 شهید را به انقلاب اسلامی تقدیم کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، برهان صلواتی در اجلاسیه شهدای جامعه کارگری کردستان که در سالن آمفی‌تئاتر مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای شهید ورمقانی سنندج در حال برگزاری است، با تبریک هفته کارگر اظهار داشت: شهادت اوج تعالی انسان است که انسان به سوی آن می‌رود و جایگاه شهید در همین است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان اذعان داشت: امروز ایران در عرصه‌های ملی و بین‌المللی در قلل رفیع افتخار ایستاده و این به دلیل خون‌هایی است که هزینه شده است.

وی ادامه داد: اجلاسیه شهدای کارگری به همت مجموعه سپاه بیت‌المقدس و دستگاه‌های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حال برگزاری است.

کردستان 33 شهید کارگری را تقدیم انقلاب کرده است که زندگینامه آنها در قالب کتابی منتشر شده است ضمن اینکه چهار حلقه فیلم مربوط به این شهدا هم تولید شده است.

وی در ادامه با یادآوری شعار سال با عنوان رونق تولید، خرید کالای ایرانی و حمایت از تولیدات داخلی را بهترین پیام تبریک روز کارگر و قدردانی از تلاش‌های کارگران دانست.

کنگره ملی 5400 شهید استان کردستان بهار امسال در سنندج برگزار خواهد شد.