رئیس سازمان جهاد کشاورزی کرمانشاه گفت: ایجاد گلخانه، توسعه زعفران و گل محمدی از مهم‌ترین برنامه‌های عملیاتی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه در سال جاری خواهد بود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، نوربخش حاتمی در خصوص برنامه‌های آتی سازمان جهاد کشاورزی کرمانشاه در سال جاری ابراز داشت: استان کرمانشاه که یک استان کشاورز محور است و در همین راستا اولویت سازمان جهاد کشاورزی کرمانشاه باید رونق کشاورزی باشد.

وی ادامه داد: با توجه به پتانسیل‌های فراوان استان در بخش کشاورزی، با یک برنامه‌ریزی مناسب و تلاش مضاعف، این امر به‌راحتی محقق می‌شود.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی کرمانشاه با اشاره به نام‌گذاری امسال به‌عنوان «رونق تولید» افزود: همچنان که همه میدانیم استکبار جهانی، کشور ما را تحت‌فشار قرار داده و هرروز یک نقشه‌ی جدید پیاده می‌کند و وظیفه‌ی ماست که با پیروی از فرامین مقام معظم رهبری مدظله‌العالی، بسیجی وار و در کنار هم از سنگر تولید دفاع کنیم.

حاتمی با اشاره به برنامه‌های دشمن برای ناامید کردن مردم و نارضایتی خاطرنشان کرد: اولین و مهم‌ترین تکلیف ما ایجاد امید، ایجاد نشاط در جامعه و بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی است.

وی افزود: بدون شک با یک برنامه عملیاتی مناسب توسط سازمان جهاد کشاورزی کرمانشاه که در سطح شبکه‌ها و پهنه‌های مراکز که در حال تدوین است، برنامه‌ها با استفاده از توان کارشناسان مراکز خدمات، دقیق و زمان‌بندی‌شده انجام خواهد شد که ان شاءالله نقش مهمی در ایجاد اشتغال و تولید پایدار خواهد داشت.